Povezane vesti
Ministarka Grujičić: Domovima zdravlja biće vraćena uloga najvažnije ustanove za lečenje
Telegraf 17.12.2022
Tri kovid-bolnice u Batajnici, Novom Sadu i Kruševcu biće prenamenjene za palijativnu negu. Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će domovima zdravlja u Srbiji biti vraćena uloga najvažnije ustanove za prevenciju, dijagnostiku i… »
Ministarka Grujičić: Domovi zdravlja biće opet najvažnije ustanove za prevenciju, dijagnostiku i lečenje
Moj Novi Sad 17.12.2022
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je danas da će domovima zdravlja u Srbiji biti vraćena uloga najvažnije ustanove za prevenciju, dijagnostiku i lečenje obolelih. Grujičić je postavila pitanje zašto se u domu zdravlja ne bi mogla uraditi… »
Vesti dana »

Podrška studentima DUNP-a: Okupljanje građana kod Vukovog spomenika, prisutna i policija (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 81 povezana

Jajima na prostorije SNS-a u Novom Sadu, postavljen kordon policije u opremi za razbijanje demonstracija
N1 Info pre 3 minutajoš 25 povezanih

Napeto u Novom Pazaru: Muškarci sa kapuljačama izbacili studente, građani i kordon ispred fakulteta
NIN pre 8 satijoš 48 povezanih

Duvaće vetar, pucaće gromovi: Najnovije upozorenje rmhz: Velika količina padavina sručiće se na ove delove Srbije
Blic pre 5 satijoš 46 povezanih

Volkswagen Golf i Golf Variant povučeni zbog problema sa pojasem; Škoda modeli opozvani zbog greške na vazdušnom jastuku
Naslovi.ai pre 4 satijoš 22 povezane