Povezane vesti

Rada Trajković za Danas: Policija zadržala i posle par sati pustila moju ćerku na beogradskom aerodromu

Rada Trajković za Danas: Policija zadržala i posle par sati pustila moju ćerku na beogradskom aerodromu

Danas 18.12.2022
Srpska političarka sa Kosova Rada Trajković objavila je na svom tviter nalogu da je njenu ćerku granična policija ranije danas zadržala na aerodromu Nikola Tesla. Međutim, kako kaže za Danas kada je njena ćerka, koja dolazi u poseti majci na… »
Rada Trajković kaže da je njena kćerka zadržana na aerodromu u Beogradu

Rada Trajković kaže da je njena kćerka zadržana na aerodromu u Beogradu

Slobodna Evropa 18.12.2022
Savetnica kosovskog ministra za zajednice i povratak i predsednica Evropskog pokreta Srba na Kosovu Rada Trajković objavila je u nedelju, 18. decembra, da je njenu ćerku zadržala granična policija na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. „Moja ćerka… »
Rada Trajković: Policija zadržala moju ćerku na aerodromu „Nikola Tesla“

Rada Trajković: Policija zadržala moju ćerku na aerodromu „Nikola Tesla“

N1 Info 18.12.2022
Savetnica kosovskog ministra za zajednice i povratak i predsednica Evropskog pokreta Srba na Kosovu Rada Trajković saopštila je da je njena ćerka zadržana od strane granične policije na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. „Moja ćerka koja je… »
Ćerku Rade Trajković policija zadržala na aerodromu u Beogradu

Ćerku Rade Trajković policija zadržala na aerodromu u Beogradu

Radio 021 18.12.2022
Savetnica kosovskog ministra za zajednice i povratak i predsednica Evropskog pokreta Srba na Kosovu Rada Trajković saopštila je da je njenu ćerku zadržala policija na aerodromu "Nikola Tesla". "Moja ćerka, koja je britanski državljanin, upravo je… »
Bogdanović kaže da je zadržan na Merdaru slično kao Rada Trajković

Bogdanović kaže da je zadržan na Merdaru slično kao Rada Trajković

Danas 17.12.2022
Predsednik pokreta „Odgovor“ Boban Bogdanović izjavio je da su ga danas pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije zadržali na prelazu Merdare, na sličan način kao i savetnicu kosovskog minsitra za zajednice i povratak Radu Trajković. On… »
RTS objavio vest o Radi Trajković 17 sati posle njenog odlaska u bolnicu i to nakon upita novinarke Danasa

RTS objavio vest o Radi Trajković 17 sati posle njenog odlaska u bolnicu i to nakon upita novinarke Danasa

Danas 17.12.2022
Javni servis, Radio televizija Srbije koja se finansira iz budžeta građana Srbije, do pre nekoliko sati, nije objavila ni reč o tome šta je srpska policija i Bezbednosna informativna agencija učinila Radi Trajković, savetnici kosovskog ministra za… »

Vesti dana »