Povezane vesti

Modrić: Šokirala nas je vest o smrti Mihajlovića; Dalić: Žao mi je što je izgubio bitku

Modrić: Šokirala nas je vest o smrti Mihajlovića; Dalić: Žao mi je što je izgubio bitku

Radio 021 18.12.2022
Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić, nakon osvojene bronzane medalje na Mundijalu u Kataru, izrazio je saučešće porodici preminulog srpskog trenera Siniše Mihajlovića. "Šokirala nas je vest, premda smo znali da se bori s… »
"Siniša Mihajlović? Mogu samo da kažem ovo": Luka Modrić upitan o Mihi, a ovako je odgovorio posle podviga Hrvatske na…

"Siniša Mihajlović? Mogu samo da kažem ovo": Luka Modrić upitan o Mihi, a ovako je odgovorio posle podviga Hrvatske na…

Večernje novosti 17.12.2022
SINIŠA Mihajlović je preminuo i otišao u večnost, a o njemu je upitan i kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić, i to nakon osvojene bronzane medalje na Svetskom prvenstvu u Kataru. FOTO: Tanjug/AP Modrić je, tokom obraćanja… »
Modrić: Nadali smo se da će se Siniša Mihajlović izboriti sa bolešću

Modrić: Nadali smo se da će se Siniša Mihajlović izboriti sa bolešću

Danas 17.12.2022
Kapiten i najbolji igrač Hrvatske Luka Modrić izjavio je da je prerana smrt Siniše Mihajlovića šokirala celu reprezentaciju dan uoči meča za bronzanu medalju na Mundijalu u Kataru protiv selekcije Maroka. „Juče smo čuli tu vest. Stvarno nas je… »
"Mi smo bitku dobili, a Mihajlović - ne!" Selektor vatrenih, Zlatko Dalić je ovako reagovao posle utakmice Hrvatska - Maroko

"Mi smo bitku dobili, a Mihajlović - ne!" Selektor vatrenih, Zlatko Dalić je ovako reagovao posle utakmice Hrvatska - Maroko

Večernje novosti 17.12.2022
SELEKTOR Hrvatske reprezentacije, Zlatko Dalić, na konferenciji za medije po okončanju meča za treće mesto na Mundijalu u Kataru govorio je i o preminuloj srpskoj fudbalskoj legendi - Siniši Mihajloviću. FOTO: Tanjug/AP Dalić je dobio je pitanje o… »

Vesti dana »