Povezane vesti

"LJubavi, ne brini, obećala sam ti..." Mihina supruga se ponovo oglasila potresnom porukom (foto)

"LJubavi, ne brini, obećala sam ti..." Mihina supruga se ponovo oglasila potresnom porukom (foto)

Večernje novosti 18.12.2022
SUPRUGA Siniše Mihajlovića, Arijana Rapaćoni Mihajlović, objavila je na Instagramu novu porodičnu fotografiju sa potresnim opisom. Foto: Instagram/ariannamihajlovic Podsetila je na najlepše dane koje su proveli zajedno - Arijana, Siniša, njihove… »
FOTO „Ljubavi, obećala sam ti…“: Ponovo se oglasila supruga Siniše Mihajlović i rasplakala sve

FOTO „Ljubavi, obećala sam ti…“: Ponovo se oglasila supruga Siniše Mihajlović i rasplakala sve

Nova 18.12.2022
Teško podnosi Sinišinu smrt. Siniša Mihajlović je preminuo u 54. godini života nakon što je izgubio bitku sa Leukemijom, a iza sebe je ostavio suprugu Adrijanu sa kojom ima petoro dece. Ona se po drugi put od njegove smerti oglasila emotivnom… »
Ljubavi, ne brini, obećala sam ti... Opet se oglasila Mihina udovica: Srceparajuća poruka o deci!

Ljubavi, ne brini, obećala sam ti... Opet se oglasila Mihina udovica: Srceparajuća poruka o deci!

Mondo 18.12.2022
Supruga legendarnog fudbalera Arijana Mihajlović oglasila se potresnom porukom. Supruga legendarnog fudbalera Arijana Mihajlović oglasila se potresnom porukom. U petak nas je napustio legendarni fudbaler i trener Siniša Mihajlović, a od tada se… »

Vesti dana »