Povezane vesti

"Nisam mogla da verujem kad sam ušla u radnju dva dana zaredom" Beograđanka poludela kad je videla cene, i prodavačica je…

"Nisam mogla da verujem kad sam ušla u radnju dva dana zaredom" Beograđanka poludela kad je videla cene, i prodavačica je…

Kurir 18.12.2022
Jedna Beograđanka (50) podelila je svoje šokantno iskustvo kada je za samo dva dana u jednoj prodavnici određena namirnica drastično poskupela. Krenuo je postepeni rast sa 50 dinara na 60, pa više od 70 dinara, a sada već, određene marke ovaj… »
Ne stignu da promene cenu - svaki dan novo poskupljenje! Namirnica koju često koristimo je bila 50, sada košta 90 dinara

Ne stignu da promene cenu - svaki dan novo poskupljenje! Namirnica koju često koristimo je bila 50, sada košta 90 dinara

Mondo 18.12.2022
Cene rastu iz dana u dan, a jedna Beograđanka je skrenula pažnju na jednu namirnicu koju često koristimo u pravljenju jela. Cene rastu iz dana u dan, a jedna Beograđanka je skrenula pažnju na jednu namirnicu koju često koristimo u pravljenju jela… »
Glavni sastojak paste nikad skuplji: "Komšinice, i mi smo frapirani, ne stižemo da promenimo cene"

Glavni sastojak paste nikad skuplji: "Komšinice, i mi smo frapirani, ne stižemo da promenimo cene"

Telegraf 18.12.2022
Nekada je paradajz sos od 500 ml koštao 45 do 50 dinara, a sada je već duplo skuplji. Sećate se perioda kada je pakovanje paradajz sosa od pola litre koštalo nepunih 50 dinara? Verovali ili ne, to i nije bilo tako davno, ali kako su cene hrane na… »

Vesti dana »