Povezane vesti

Da bar postoji dokaz, da odem na grob da se isplačem! Dejan traži brata blizanca 44 godine, majka išla i kod Đinđića

Da bar postoji dokaz, da odem na grob da se isplačem! Dejan traži brata blizanca 44 godine, majka išla i kod Đinđića

Mondo 18.12.2022
Dejan Baranovski (44) iz Feketića traži svog brata blizanca pune 44 godine! Dejan Baranovski (44) iz Feketića traži svog brata blizanca pune 44 godine! Dejan Baranovski (44) iz Feketića je podigao meštane svog mesta na noge a potom i celu Srbiju… »
Dejan iz Feketića traži brata blizanca od kog su ga razdvojili na rođenju 1978.

Dejan iz Feketića traži brata blizanca od kog su ga razdvojili na rođenju 1978.

Luftika 18.12.2022
Dejan Baranovski iz Feketića više od 44 godine traži svog brata blizanca. On i njegova majka 20 godina neuspešno tragaju za članom porodice, za koga veruju da im je oduzet po rođenju. Dejan je, objavivši fotografiju na društvenoj mreži Fejsbuk… »
"Znam da ne može da me prihvati sada posle toliko vremena, samo želim da znam istinu": Biljana već 44 godine traži sina, a…

"Znam da ne može da me prihvati sada posle toliko vremena, samo želim da znam istinu": Biljana već 44 godine traži sina, a…

Blic 18.12.2022
Dejan Baranovski iz Feketića podigao je meštane ovog grada na noge kada je na društvenoj mreži objavio svoju fotografiju i objasnio da traži brata blizanca. Kako kaže Dejanova majka oni već 20 godina bez uspeha tragaju sa njim, a veruju da je on… »
"Dva puta su videli mog brata i mislili da sam ja": Dejan traži svog jednojajčanog blizanca više od 40 godina

"Dva puta su videli mog brata i mislili da sam ja": Dejan traži svog jednojajčanog blizanca više od 40 godina

Telegraf 18.12.2022
Dejan i majka Biljana veruju da nada umire poslednja. Dejan Baranovski iz Feketića podigao je meštane ovog grada na noge kada je na društvenoj mreži objavio svoju fotografiju i objasnio da traži brata blizanca - ni manje ni više nego 44 godine… »

Vesti dana »