Povezane vesti
"Ona mi je najveća i jedina radost" Slavko sam brine o kćerkici Biljani (6), žive u teškim uslovima (foto)
Blic 18.12.2022
U Ljeljenči kod Bijeljine, živi šestogodišnja Biljana sa bolesnim ocem Slavkom. Biljanu je majka ostavila kada imala samo osam meseci, piše BN, Od tada je sam odgaja otac, koji je, međutim, sada teško bolestan, i skoro potpuno onemogućen da radi i vodi… »
Bolesni Slavko sam brine o ćerkici Biljani (6): Žive u teškim uslovima i potrebna im je pomoć
Telegraf 18.12.2022
Uslovi u kojima žive su teški, u kući nema ni kupatila. U jedinoj prostoriji koja je funkcionalna spava devojčica, otac, da bi joj oslobodio prostor spava u adaptiranoj prostoriji pored, koja nije izolovana, u pitanju je nekadašnji hodnik. U Ljeljenči… »
Vesti dana »
"Još nije vreme za zimu": Meteorolog Todorović kaže da nema ništa od snega u novembru, evo kada stiže u niže krajeve
Mondo pre 21 minutajoš 41 povezana
Predsednik Advokatske komore Beograd o policajcu koji udara ženu u ns: Ako ne bude suspendovan - poruka države da je policijsko nasilje dozv
Pravda pre 16 minutajoš 28 povezanih





