Povezane vesti

Nakon mesec dana veze planira svadbu: Mina Kostić sa 15 godina mlađim izabranikom priželjkuje bebu: "To bi trebalo što pre…

Nakon mesec dana veze planira svadbu: Mina Kostić sa 15 godina mlađim izabranikom priželjkuje bebu: "To bi trebalo što pre…

Blic 18.12.2022
Pevačica Mina Kostić odnedavno je, nakon duže pauze, otpočela ljubavnu vezu sa 15 godina mlađim momkom, a sada je otkrila i koje planove imaju. Naime, već mesec dana pevačicin ljubavni život cveta, ali Mina je sada otkrila i kako se njena ćerka… »
Priželjkuje svadbu i dete sa deceniju i po mlađim dečkom! Mina Kostić nikad iskrenija - "Ipak imam 47 godina!"

Priželjkuje svadbu i dete sa deceniju i po mlađim dečkom! Mina Kostić nikad iskrenija - "Ipak imam 47 godina!"

Mondo 18.12.2022
Mina Kostić ne krije koliko je zaljubljena u svog novog dečka, a sada je priznala i da priželjkuje svadbu, ali i dete sa njim. Mina Kostić ne krije koliko je zaljubljena u svog novog dečka, a sada je priznala i da priželjkuje svadbu, ali i dete sa… »
"Želim brak i dete s nikolom!" Mina Kostić o vezi s deceniju i po mlađim dečkom! Treba to uradi što pre, ipak imam 47…

"Želim brak i dete s nikolom!" Mina Kostić o vezi s deceniju i po mlađim dečkom! Treba to uradi što pre, ipak imam 47…

Kurir 18.12.2022
Mina Kostić uživa pored 15 godina mlađeg dečka Nikole, sa kojim želi brak i decu. Ona je ispričala detalje o njihovoj ljubavi, a otkrila je i kako se njena ćerka Anastasija, koju je dobila u vanbračnoj zajednici s pevačem Igorom Iksom, slaže s… »

Vesti dana »