Povezane vesti

Velika drama zbog Mesija, zašto je nosio crni plašt: To je sramota, apsolutno mračno

Velika drama zbog Mesija, zašto je nosio crni plašt: To je sramota, apsolutno mračno

Nova 19.12.2022
Argentina je postala prvak sveta u fudbalu nako dramatične pobede protiv Francuske posle penala. Nakon što je posle produžetaka rezultat bio 3:3, argentina je nakon penala slavila sa 4:2, a Mesi je konačno u 35. godini podigao mundijalski pehar i uz… »
Razdvojio ih težak život, a ponovo spojila tragedija: Ko je Mesijeva prelepa supruga koja je zbog njega ostavila bivšeg…

Razdvojio ih težak život, a ponovo spojila tragedija: Ko je Mesijeva prelepa supruga koja je zbog njega ostavila bivšeg…

Kurir 19.12.2022
Argentina je novi šampion sveta u fudbalu nakon uzbudljivog finala Svetskog prvenstva protiv Francuske. Nakon produžetaka rezultat je bio izjednačen (3:3), da bi na penalima Argentina odnela pobedu s rezultatom 4:2. Lionel Mesi, kao najbolji igrač na… »
Moj mali Mesi, daj me protresi! Ovo je hit Nives Celzijus posvećen najboljem fudbaleru: Zabij mi gol, ja sam gola zabij do…

Moj mali Mesi, daj me protresi! Ovo je hit Nives Celzijus posvećen najboljem fudbaleru: Zabij mi gol, ja sam gola zabij do…

Kurir 19.12.2022
Argentine je postala postala prvak sveta u fudbalu, a Lionel Mesi proglašen je za najboljeg igrača Svetskog prvenstva. Nakon što je Leo ogrnuo kraljevsku odeždu i podigao "boginju", jedan stari hit kontroverzne hrvatske starlete Nives Celzijus postao… »

Vesti dana »