Povezane vesti
Milanku posle 40 godina braka ubio karabinom, pa zanemeo u tužilaštvu: Najtužniji Sveti Nikola u Velikoj Plani
Telegraf 19.12.2022
Očevidac porodične drame bila je njihova komšinica koja je pre ubistva s nesrećnom ženom došla iz grada i spremala svečani ručak za proslavu, dok je osumnjičeni ostao u kafani. Ljubodrag N. (67) iz sela kod Velike Plane koji je uhapšen zbog sumnja da je… »
Gera (67) umesto da danas slavi Svetog Nikolu biće izveden pred tužioca: Ubio ženu nakon 40 godina braka
Telegraf 19.12.2022
Istragom je utvrđeno da je Ljubodrag u trenutku zločina imao oko dva promila alkohola. Ljubodrag N. (67) zvani Gera iz sela Markovac kod Velike Plane u subotu je iz karabina usmrtio suprugu Milanku (65) na dan kada su proslavljali četiri decenije… »
Vesti dana »

Ruska služba: 'Evropska unija sprema 'Majdan' u Srbiji'; Brisel: 'To je laž'
BBC News pre 1 satjoš 18 povezanih

Predlog izmena Krivičnog zakonika: Svaka blokada saobraćajnica – krivično delo, predviđena zatvorska kazna?
Naissus info pre 1 satjoš 2 povezane

Niški studenti ogorčeni: Zašto je student bio u lancima na očevom grobu, a Kristijan Golubović bez njih na majčinoj sahrani?
Rešetka pre 1 satjoš 4 povezane