Povezane vesti
Dve trećine rakije u Srbiji proda se i popije ilegalno
Dnevnik 19.12.2022
BEOGRAD: Ministarstvo unutrašnje i spoljne trgovine i Savez proizvođača rakije Srbije dogovorili su se da se pokrene kampanja edukacije stanovništva o riziku konzmacije i prodaje jakih alkoholnih pića od neregistrovanih proizvođača, koja su i sumnjivog… »
Dve trećine rakije u Srbiji je van legalnih tokova
Kamatica 19.12.2022
Dogovor o tome postignut je samo desetak dana posle upisa domaćeg nacionalog pića, rakije od šljive - šljivovice, na Listu nematerijalnog kulturnog nasleđa Uneska. Tim povodom zastupnik Saveza proizvođača rakije Goran Radosavljević kazao je za „Dnevnik„… »
Vesti dana »
Skupština počela raspravu o Mrdićevim zakonima, on kaže da su u korist države i građana
Beta pre 3 minutajoš 45 povezanih
„Ja nisam dužna ovo da trpim. Policijo, radi nešto“: Bekuta u Čačku navodila policiju gde da reaguje, građani joj vikali da je uzela njihovih 40.000 evra (VIDEO)
Nova pre 13 minutajoš 36 povezanih
Svi predsednikovi savetnici: Ko je sve pomagao Vučiću „spolja“, od Guzenbauera do „kriminalca u bekstvu“ Ajnhorna
Danas pre 14 satijoš 2 povezane




