Povezane vesti

Benzema se povukao iz reprezentacije Francuske

Benzema se povukao iz reprezentacije Francuske

Politika 19.12.2022
PARIZ - Fudbaler Reala Karim Benzema (35) objavio je danas da se povlači iz reprezentacije Francuske, prenose mediji u Parizu. "Uložio sam mnogo truda, pravio sam i greške, a sve to me je dovelo tu gde sam danas i ponosan sam na to. Napisao sam svoju… »
Kraj - karim Benzema se zvanično oprostio: Otišao u Katar, vratio se, a sada je porukom objavio da se povlači!

Kraj - karim Benzema se zvanično oprostio: Otišao u Katar, vratio se, a sada je porukom objavio da se povlači!

Mondo 19.12.2022
Karim Benzema više nikada neće zaigrati fudbal u dresu Francuske. Karim Benzema više nikada neće zaigrati fudbal u dresu Francuske. Karim Benzema je osvojio Zlatnu loptu, otišao je u Katar, povredio se, a iako je bio spreman za nokaut fazu Didije… »
Benzema okončao reprezentativnu karijeru: Sukob sa Dešanom učinio svoje

Benzema okončao reprezentativnu karijeru: Sukob sa Dešanom učinio svoje

Euronews 19.12.2022
Zvanično najbolji fudbaler sveta Karim Benzema (35) odlučio je da okonča reprezentivnu karijeru. Napadač Real Madrida saopštio je ovu vest putem društvenih medija, a spekuliše se da je doneo ovakvu odluku posle sukoba sa selektorom Francuske… »
Tužna vest za Francusku: Karim Benzema nakon sukoba sa Dešanom rekao zauvek zbogom "trikolorima"

Tužna vest za Francusku: Karim Benzema nakon sukoba sa Dešanom rekao zauvek zbogom "trikolorima"

Večernje novosti 19.12.2022
SAMO dan nakon što je završen Mundijal u Kataru, Karim Benzema obavestio je javnost da više nikada neće istrčati na teren u dresu francuske reprezentacije. FOTO: AP/Tanjug Benzema, najbolji fudbaler sveta za minulu godinu, na Bliski istok je… »
BUM - Benzema sam sebi za rođendan poklonio - penziju!

BUM - Benzema sam sebi za rođendan poklonio - penziju!

Sportske.net 19.12.2022
Najbolji fudbaler sveta za 2022. godinu Karim Benzema oprostio se od igranja za nacionalni tim Francuske. Da je postojala pozadinska priča njegovog odlaska iz reprezentacije samo dva dana uoči početka Svetskog prvenstva, bivalo je sve jasnije kako je… »

Vesti dana »