Povezane vesti

Košarkaši Partizana umalo prokockali meč protiv FMP-a

Košarkaši Partizana umalo prokockali meč protiv FMP-a

Dnevnik 19.12.2022
BEOGRAD: Košarkaši Partizana savladali su večeras FMP iz Železnika 90:86 (21:17, 24:18, 28:12 17:39), u utakmici 11. kola ABA lige. Crno-beli su prvi na tabeli sa učinkom 9-2, dok je FMP treći sa skorom 8-3. Partizan je dominirao tri četvrtine… »
Pobeda Partizana u derbiju kola: Crno-beli vodili skoro 30 razlike pa se opustili, FMP prišao na -3! (foto)

Pobeda Partizana u derbiju kola: Crno-beli vodili skoro 30 razlike pa se opustili, FMP prišao na -3! (foto)

Hot sport 19.12.2022
Zaslužena pobeda za Partizan. Košarkaši Partizana savladali su ekipu FMP Meridiana u derbiju 11. kola AdmiralBet ABA lige rezultatom 90:86. Crno-beli su odigrali sjajnu timsku partiju i uz dobru odbranu, uspešno su neutralisali napadački potencijal… »
Partizan se igrao sa živcima navijača - dobili prvaka Evrope, pa derbi u ABA: Željko opominjao, crno-beli se izvukli!

Partizan se igrao sa živcima navijača - dobili prvaka Evrope, pa derbi u ABA: Željko opominjao, crno-beli se izvukli!

Mondo 19.12.2022
Partizan savladao FMP u ABA ligi. Partizan savladao FMP u ABA ligi. Partizan je pobedio FMP Meridian i došao do devetog trijumfa u ABA ligi. Crno-beli ne mogu bez drame, od dobijenog meča su došli do drame, ali su se na kraju izvukli - 90:86 (21:17… »
Željko povisio ton - čekam da me još jednom to pitate! Obradović ljut: Sve ovo ću da sabiram kad budem donosio odluku!

Željko povisio ton - čekam da me još jednom to pitate! Obradović ljut: Sve ovo ću da sabiram kad budem donosio odluku!

Mondo 19.12.2022
Željko Obradović imao je šta da zameri svojim igačima. Željko Obradović imao je šta da zameri svojim igačima. Partizan je pobedio FMP Meridian (90:86) i to je ponovo bila drama. U jednom momentu je bilo "+27", pa je na pet minuta pre kraja bilo… »
"Malo mi je smešno kad mi to kažu!" FMP namučio Partizan, a Stefanović poručio: Nije realno, ali se takva slika stvorila

"Malo mi je smešno kad mi to kažu!" FMP namučio Partizan, a Stefanović poručio: Nije realno, ali se takva slika stvorila

Mondo 19.12.2022
Nenad Stefanović je posle poraza FMP-a od Partizana istakao da je zadovoljan karakterom, ali ne i igrom svog tima. Nenad Stefanović je posle poraza FMP-a od Partizana istakao da je zadovoljan karakterom, ali ne i igrom svog tima. Košarkaši FMP… »
Žoc: Pitaćete me zašto ne igraju mladi, podsetiću vas na FMP

Žoc: Pitaćete me zašto ne igraju mladi, podsetiću vas na FMP

Sport klub 19.12.2022
Podeli : Željko Obradović je posle pobede nad FMP govorio o tome kako je njegova ekipa odigrala protiv rivala iz predgrađa, bio je zadovoljan nastupom ekipe u 35 minuta, a onda kaže da poslednjih pet ne treba komentarisati. „Najavili smo da večeras… »
Košarkaši Partizana pobedili FMP u ABA ligi

Košarkaši Partizana pobedili FMP u ABA ligi

Beta 19.12.2022
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na svom terenu FMP sa 90:86 (21:17, 24:18, 28:12, 17:39), u meču 11. kola regionalne ABA lige. Najefikasniji kod Partizana bili su Alen Smailagić, Uroš Trifunović i Matijas Lesor sa po 14 poena, a pratili su… »
Novi peh - Ponovo se povredio Avramović i ne samo on!

Novi peh - Ponovo se povredio Avramović i ne samo on!

Sportske.net 19.12.2022
Košarkaši Partizana savladali su FMP iz Železnika rezultatom 90:86 u derbiju 11. kola AdmiralBet ABA lige. Ipak, ono što je zabrinulo sve navijače crno-belih jesu izostanci iz rostera Alekse Avramovića i Janisa Papapetrua. Obojica večeras nisu… »
Obradović nezadovoljan mladima, "okrivio" zimu za loš finiš i otkrio šta je sa povređenima!

Obradović nezadovoljan mladima, "okrivio" zimu za loš finiš i otkrio šta je sa povređenima!

Sportske.net 19.12.2022
Košarkaši Partizana savladali su FMP iz Železnika rezultatom 90:86 u derbiju 11. kola AdmiralBet ABA lige. Crno-beli su u jednom trenutku imali i 27 poena prednosti, ali su umalo u finišu od gotovog napravili veresiju. Na konferenciji za medije nakon… »
Bez iznenađenja u Areni: FMP nemoćan protiv Partizana

Bez iznenađenja u Areni: FMP nemoćan protiv Partizana

Euronews 19.12.2022
U derbiju 11. kola Admiralbet ABA lige između Partizana i FMP-a nije bilo iznenađenja. Crno-beli su opravdali ulogu favorita i pred svojim navijačima slavili 90:86 (21:17, 24:18, 28:12, 16:39) za deveti ovosezonski trijumf u regionalnom takmičenju… »
TVITOVI - "Grobari" kritikuju nakon pobede, ali i upozoravaju Fener!

TVITOVI - "Grobari" kritikuju nakon pobede, ali i upozoravaju Fener!

Sportske.net 19.12.2022
Košarkaši Partizana savladali su FMP iz Železnika u derbiju 11. kola AdmiralBet ABA lige rezultatom 90:86. Crno-beli su u jednom momentu imali čak 27 pona prednosti (76:49), ali su potpuno stali u završnici, a gosti iz Železnika na tri sekunde pre… »
Stefanović: "Smešno da je FMP očekivano treći u ligi!"

Stefanović: "Smešno da je FMP očekivano treći u ligi!"

Sportske.net 19.12.2022
Košarkaši FMP Železnika poraženi su od Partizana u beogradskoj "Areni" sa 90:86 u derbi meču 11. kola AdmiralBet ABA lige. Nakon poraza medijima sa obratio trener "pantera" Nenad Stefanović. "Čestitke Partizanu na više nego zasluženoj pobedi… »
(Poluvreme) Partizan vodi u derbiju kola: Crno-beli se razigrali protiv FMP-a, imaju dvocifrenu prednost! (foto)

(Poluvreme) Partizan vodi u derbiju kola: Crno-beli se razigrali protiv FMP-a, imaju dvocifrenu prednost! (foto)

Hot sport 19.12.2022
Zanimljiv duel u Štark areni. Košarkaši Partizana u derbiju 11. kola AdmralBet ABA lige, dočekali su ekipu FMP Meridiana, a nakon 20 mintua igre rezultat je 43:35. Najefikasniji u domaćem timu su Lesor sa 8 i Ledej sa 7 poena dok se god gostiju… »
POLUVREME - Partizan ima dvocifrenu prednost, šta je sa Papapetruom?

POLUVREME - Partizan ima dvocifrenu prednost, šta je sa Papapetruom?

Sportske.net 19.12.2022
Nakon prvih 20 minuta u derbiju 11. kola AdmiralBet ABA lige Partizan u "Areni" vodi protiv FMP Železnika rezultatom 45:35 Prvi koš na utakmici postigao je Stepnović na isteku drugog minuta. Crno-beli nisu iskoristili uvodna tri napada, da bi Panter… »

Vesti dana »