Povezane vesti
Vujčić otkrio hoće li kamatne stope dodatno rasti
SEEbiz 19.12.2022
ZAGREB - Guverner Hrvatske narodne banke Brosi Vujčić danas se obratio medijima. “Europska središnja banka ocjenjuje prvi put prognoze za 2023. godinu, uključujući i RH. Europska središnja banka vidi da će stopa rasta BDP-a u odnosu na ovu godinu… »
HNB: Rast BDP-a u 2023. godini 1,4 posto, inflacije za 7,5 posto
SEEbiz 19.12.2022
ZAGREB - Ove godine bruto domaći proizvod (BDP) mogao bi realno porasti za 6,3 posto, a u 2023. godini za 1,4 posto, dok bi inflacija nakon ovogodišnjih 10,5 posto u idućoj godini mogla usporiti na 7,5 posto, najnovije su procjene Hrvatske narodne banke… »
Kovač: U 2023. možemo govoriti o scenariju stagnacije
SEEbiz 19.12.2022
ZAGREB - U 2023. godini stopa rasta hrvatskog gospodarstva bi se mogla kretati od 0,5 do jedan posto, pri čemu se zapravo može govoriti o scenariju stagnacije, dok bi inflacija trebala usporiti te se naći u rasponu od sedam do 7,5 posto, prognoze su… »
Očekivan rast BDP Hrvatske 6,3 odsto do kraja godine
Biznis.rs 19.12.2022
Makroekonomske projekcije Hrvatske narodne banke. Očekuje se da bi realni rast BDP Hrvatske u ovoj godini mogao da dostigne 6,3 odsto, da bi u sledećoj godini došlo do snažnog usporavanja, i rasta BDP od 1,4 odsto, rekao je danas guverner Hrvatske… »
Vesti dana »

(FOTO/VIDEO) Policija im preprečila put, pa građani prolaze kroz tunel ispod Petrovaradina
N1 Info pre 33 minutajoš 21 povezana

Protestna okupljanja i skupovi protiv blokada širom Srbije, u Novom Sadu kordon Žandarmerije kod Petrovaradina
NIN pre 3 minutajoš 12 povezanih