Povezane vesti

Nikolina Pišek u zagrljaju drugog muškarca! Voditeljka zapalila mreže novim fotkama - "Imala sam dopuštenje od Vidoja!"

Nikolina Pišek u zagrljaju drugog muškarca! Voditeljka zapalila mreže novim fotkama - "Imala sam dopuštenje od Vidoja!"

Mondo 19.12.2022
Nikolina Pišek podelila seriju novih fotki, a one sa nepoznatim muškarcem privukle su najveću pažnju korisnkika mreža. Nikolina Pišek podelila seriju novih fotki, a one sa nepoznatim muškarcem privukle su najveću pažnju korisnkika mreža… »
Nikolina Pišek u zagrljaju drugog muškarca: Objavila fotku sa plaže, pa otkrila: "Imala sam dopuštenje mog supruga"

Nikolina Pišek u zagrljaju drugog muškarca: Objavila fotku sa plaže, pa otkrila: "Imala sam dopuštenje mog supruga"

Blic 19.12.2022
Voditeljka Nikolina Pišek veoma je aktivna na društvenim mrežama gde objavljuje fotografije iz svoje svakodnenice, a sada je jednom objavom privukla veliku pažnju. Naime, ona je podelila uspomenu sa Sjšela na kojoj pozira u kupaćem kostimu sa… »
Nikolina u zagrljaju drugog muškarca! Pišekova priznala: "Imala sam dopuštenje mog supruga!" Ne prestaje da provocira

Nikolina u zagrljaju drugog muškarca! Pišekova priznala: "Imala sam dopuštenje mog supruga!" Ne prestaje da provocira

Kurir 19.12.2022
Voditeljka Nikolina Pišek je objavila dve fotografije sa prijateljem od kojih je jedna u kupaćem kostimu, a za koju je dobila saglasnost pokojnog supruga Vidoja Ristovića. Nikolina je podsetimo, početkom maja 2022. godine ostala bez supruga Vidoja… »

Vesti dana »