Povezane vesti

‘Kada je zvezda zvala, nisam se dvoumio’: Kampacove prve reči po dolasku u Pionir! (video)

‘Kada je zvezda zvala, nisam se dvoumio’: Kampacove prve reči po dolasku u Pionir! (video)

Hot sport 19.12.2022
Od njega se zaista mnogo očekuje! Nakon višenedeljnih pregovora, danas je kao novi košarkaš Crvene zvezde predstavljen Fakundo Kampaco. Navijači su oduševljeni njegovim dolaskom, a evo šta je on imao da kaže nakon potpisa za tim sa Malog… »
"Nisam se dvoumio"... Fakundo Kampaco o dolasku u Zvezdu

"Nisam se dvoumio"... Fakundo Kampaco o dolasku u Zvezdu

Večernje novosti 19.12.2022
Novi plejmejker Crvene zvezde Fakundo Kampaco istakao je u izjavi po dolasku na trening crveno-belih da jedva čeka susret sa navijačima crveno-belih. FOTO: AP Kampaco je naveo da je gledao utakmice Crvene zvezde, naročito zbog saigrača iz… »
Kampaco se obratio "Delijama", tango može da počne!

Kampaco se obratio "Delijama", tango može da počne!

Sportske.net 19.12.2022
Fakundo Kampaco je danas i zvanično postao član košarkaškog kluba Crvene zvezde i poručio je da ne može da dočeka da zaigra pred navijačima crveno-belih. "Sa nestrpljenjem iščekujem da zaigram ovde i upoznam navijače. Jako mi je drago što sam… »
Fakuove prve reči: Kad me Zvezda zvala nisam se dvoumio

Fakuove prve reči: Kad me Zvezda zvala nisam se dvoumio

Sport klub 19.12.2022
Podeli : Novi plej Crvene zvezde Fakundo Kampaco se obratio prvi put navijačima posle dolaska u beogradski klub. On je pričao za Jutjub stranicu KK Crvena zvezda, a poručio je da sledi "tango". Kampaco je rekao da sa nestrpljenjem iščekuje da zaigra… »

Vesti dana »