Povezane vesti

Razočarani Srbi, ludi Argentinci, suze Ronalda, srušeni snovi i čuda – top 10 utisaka sa Mundijala

Razočarani Srbi, ludi Argentinci, suze Ronalda, srušeni snovi i čuda – top 10 utisaka sa Mundijala

Nova 20.12.2022
Mnogo emocija je izazvao Mundijal u Kataru i opravdao epitet najvećeg sportskog događaja na planeti Svetsko prvenstvo u fudbalu, kakvo god i gde god bilo, izazive iskrene emocije svih ljubitelja fudbala širom svega, pa čak i ako njihova reprezentacija… »
Francuzi rasistički vređali igrače nakon finala, sledi im kazna

Francuzi rasistički vređali igrače nakon finala, sledi im kazna

Nova 20.12.2022
Ovo je nedopustivo. Fudbalski savez Francuske priprema tužbe protiv onih koji su na rasnoj osnovi vređali igrače nacionalnog tima nakon poraza u finalu Mundijala. Finale protiv Argentine su odlučili penali, a dva fudbalera Francuske su bili… »
Šampion sveta u liverpulu: Jirgen Klop pronašao fudbalera sa kojim će se ponovo popeti na vrh!

Šampion sveta u liverpulu: Jirgen Klop pronašao fudbalera sa kojim će se ponovo popeti na vrh!

Hot sport 20.12.2022
On bi mogao da bude idealno pojačanje za bivšeg šampiona Evrope Britanski mediji su već plasirali informaciju da je jedan od junaka Argentine na potonjem Mundijalu u Kataru, Enco Fernandez pronašao novi klub. Oni pišu o tome da se „najbolji mladi… »
Nezapamćeno: Fudbalski savez Francuske odlučio da tuži svoje navijače

Nezapamćeno: Fudbalski savez Francuske odlučio da tuži svoje navijače

Večernje novosti 20.12.2022
FUDBALSKI savez Francuske odlučio je da tuži navijače koji su na rasnoj osnovi vređali fudbalere nakon finala Svetskog prvenstva! FOTO: Tanjug/AP FS Francuske odlučio je da zaštiti svoje fudbalere, a ovu vest potvrdili su na zvaničnom tviter… »
FS Francuske će tužiti one koji su vređali igrače

FS Francuske će tužiti one koji su vređali igrače

Sport klub 20.12.2022
Podeli : Fudbalski savez Francuske priprema tužbe protiv onih koji su na rasnoj osnovi vređali i maltretirali dvojicu igrača državnog tima nakon poraza u finalu Svetskoh prvenstva. Vest je na svom zvaničnom Tviter nalogu potvrdio FS Francuske… »
Putin čestitao predsedniku Argentine titulu: To je fudbalska zemlja, zaslužili su da budu svetski prvaci

Putin čestitao predsedniku Argentine titulu: To je fudbalska zemlja, zaslužili su da budu svetski prvaci

Kurir 20.12.2022
Vladimir Putin, predsednik Rusije, čestitao je prvom čoveku Argentine Albertu Fernandezu, titulu svetskog šampiona, koju je fudbalska reprezentacija te zemlje osvojila na Mundijalu u Kataru. - Gledao sam drugi deo meča, kada je bilo 2:2. Gledao sam… »
Odluka koju su svi čekali: Lionel Mesi potpisom određuje svoju klupsku karijeru

Odluka koju su svi čekali: Lionel Mesi potpisom određuje svoju klupsku karijeru

Večernje novosti 19.12.2022
LIONEL Mesi je sa reprezentacijom Argentine pokorio svet i uzeo je titulu prvaka sveta te je na taj način za mnoge završio priču oko najboljeg fudbalera svih vremena. Dan nakon osvajanja Mundijala odmah su počele priče o budućnosti argentinske… »
Putin zahvalio Argentini i Francuskoj na sjajnoj igri u finalu Svetskog prvenstva

Putin zahvalio Argentini i Francuskoj na sjajnoj igri u finalu Svetskog prvenstva

Danas 19.12.2022
Ruski predsednik Vladimir Putin zahvalio je danas fudbalskim reprezentacijama Argentine i Francuske na „sjajnoj igri“ u finalu Svetskog prvenstva u Kataru, i pozdravio „zasluženu“ pobedu Argentine. Argentina je juče treći put osvojila titulu… »
Selektor Hrvatske o ratu sa Srbima: Niko mi ne može zabraniti da pominjem "branitelje"

Selektor Hrvatske o ratu sa Srbima: Niko mi ne može zabraniti da pominjem "branitelje"

Večernje novosti 19.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić govorio je pred nekoliko desetina hiljada okupljenih u Splitu na dočeku hrvatskih fudbalera nakon Svetskog prvenstva. Nije mogao bez "branitelja" i pominjanja rata u Hrvatskoj ni ovaj put. FOTO… »
"I bog je bio na strani navijača": Vladimir Putin izneo impresije nakon fantastičnog finala Argentina - Francuska

"I bog je bio na strani navijača": Vladimir Putin izneo impresije nakon fantastičnog finala Argentina - Francuska

Večernje novosti 19.12.2022
RUSKI predsednik Vladimir Putin rekao je da je gledao finale Svetskog prvenstva u Kataru i da je Argentina zaslužila titulu svetskog šampiona. FOTO: Tanjug/AP - Znam da je Argentina fudbalska zemlja. Oni zaista veoma vole fudbal i svoje igrače. Mislim… »

Vesti dana »