Povezane vesti

"Muž mi se pali na mlađe": Žena Zvezdana Slavnića u neverici zbog njegovog ponašanja u Zadruzi: "Anđela je starija godinu…

"Muž mi se pali na mlađe": Žena Zvezdana Slavnića u neverici zbog njegovog ponašanja u Zadruzi: "Anđela je starija godinu…

Blic 20.12.2022
Supruga Zvezdana Slavnića, učesnika "Zadruge 6", prokomentarisala je njegov odnos sa Anđelom Đuričić i žestoko oplela po njegovom ponašanju u rijalitiju. Ana je, naime, na Instagramu u uživo uključenju, odgovarala na pitanja pratilaca. - Bila… »
"Ta devojka je godinu dana starija od moje ćerke": Žena Zvezdana Slavnića oplela na Instagramu - "Poštena malo sutra!"

"Ta devojka je godinu dana starija od moje ćerke": Žena Zvezdana Slavnića oplela na Instagramu - "Poštena malo sutra!"

Mondo 20.12.2022
Supruga Zvezdana Slavnića Ana, prošlog meseca je na društvenoj mreži Instagram objavila da napušta muža. Sada je odgovarala na pitanja pratilaca i rekla šta misli o Anđeli. Supruga Zvezdana Slavnića Ana, prošlog meseca je na društvenoj mreži… »
"Godinu dana je starija od moje ćerke" Zvezdanova žena javno urnisala Anđelu Đuričić, pa žestoko zapretila suprugu…

"Godinu dana je starija od moje ćerke" Zvezdanova žena javno urnisala Anđelu Đuričić, pa žestoko zapretila suprugu…

Alo 20.12.2022
Nije krila da je razočarana. Ana, žena Zvezdana Slavnića, kasno sinoć uživo je odgovarala na pitanja pratilaca svog supruga na Instagramu i tom prilikom oplela po njemu, ali i Anđeli Đuričić, od koje se u "Zadruzi" ne razdvaja. Anđela i Zvezdan… »

Vesti dana »