Povezane vesti
Uhapšen zbog sumnje da je pregazio migranta
Politika 20.12.2022
Policija u Šidu uhapsila je S.M. (28), zbog sumnje da je automobilom usmrtio čoveka, a potom napustio mesto nesreće, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. Kako je saopšteno S.M. osumnjičen je da je 18. decembra, automobilom udario 24-godišnjeg… »
Uhapšen zbog sumnje da je automobilom udario Alžirca pa pobegao
RTS 20.12.2022
S. M. (28) uhapšen zbog sumnje da je napustio mesto nesreće pošto je u Šidu automobilom udario državljanina Alžira (24), koji je od zadobijenih povreda preminuo. Postoje osnovi sumnje da je S. M. (28) upravljao automobilom "sitroen", koji je pre dva dana… »
Vesti dana »

Stižu pljuskovi sa grmljavinom pa totalni obrt: Tačno ovog dana živa skače na čak 40 stepeni! Nestvarna prognoza za avgust
Blic pre 4 satijoš 27 povezanih

Uzbuna u Rusiji, pogođena nuklearna elektrana: Strahovit napad dronovima, odjekuju eksplozije, izbio veliki požar
Mondo pre 56 minutajoš 22 povezane

Vučićeve ekonomske mere: Najavio smanjenje cena 3.000 proizvoda
Radio 021 pre 1 satjoš 105 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci i dalje najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 18 povezanih