Povezane vesti
Kosovo otišlo korak dalje na evropskom putu: Ambasadori EU odobrili tekst o liberalizaciji viza
Danas 20.12.2022
Ambasadori Evropske unije odobrili su kompromisni tekst o viznoj liberalizaciji za Kosovo, prenosi vest Kohe portal Kosovo onlajn. Na Tviteru češkog predsedavanja EU saopšteno je da je time Kosovo otišlo korak dalje na evropskom putu. Ekspert za evropske… »
Ambasadori EU odobrili viznu liberalizaciju za Kosovo
Beta 20.12.2022
Ambasadori Evropske unije (EU) su danas odobrili viznu liberalizaciju za Kosovo. Ambasadori EU usvojili su kompromisni tekst o viznoj liberalizaciji za Kosovo uoči konačnog usvajanja na Savetu EU, objavilo je češko Predsedavanje EU na Tviteru navodeći da… »
Ambasadori EU odobrili viznu liberalizaciju za Kosovo
Euronews 20.12.2022
Ambasadori Evropske unije su danas odobrili viznu liberalizaciju za Kosovo, potvrdio je za Tanjug portparol češkog predsedništva Unije. Početkom iduće godine zeleno svetlo treba da daju Savet EU i Evropski parlament. Vizna liberalizacija predviđa da će… »
Ambasadori EU odobrili viznu liberalizaciju za tzv. Kosovo
Dnevnik 20.12.2022
BRISEL: Ambasadori Evropske unije su odobrili viznu liberalizaciju za tzv. Kosovo, potvrdio je za Tanjug portparol češkog predsedništva Unije. Početkom iduće godine zeleno svetlo treba da daju Savet EU i Evropski parlament. Vizna liberalizacija predviđa… »
Vesti dana »
Uživo Novak Đoković - Karlos Alkaraz (6:2, 2:6): Uzvraća Španac, uspeo je da izjednači na 1:1 u setovima
Euronews pre 0 minutajoš 23 povezane
Upozorenje RHMZ na nizak vodostaj na Dunavu, tokom dana očekuju se snežne padavine
RTV pre 1 satjoš 19 povezanih
Sofronijević: Stiglo skoro milion i po prijava za upis prava svojine, produžetka roka neće biti
NIN pre 40 minutajoš 12 povezanih
Petrov: Razrešiti sudije koje se javno deklarišu kao protivnici aktuelne vlasti
Serbian News Media pre 30 minutajoš 7 povezanih





