Povezane vesti

Proveravamo: Šta su Kurti i Rakić rekli o 'žrtvama' na severu?

Proveravamo: Šta su Kurti i Rakić rekli o 'žrtvama' na severu?

Slobodna Evropa 20.12.2022
Poslednja izjava Aljbina Kurtija je prevršila svaku meru. Kurti otvoreno predlaže ubijanje Srba na barikadama, jer se po njemu barikade na drugi način ne mogu ukloniti. On poziva na ubijanje naših majki, naših sestara, radnika, lekara, profesora koji… »
Čitajte u “Vestima”: Kurti bi da ubija Srbe

Čitajte u “Vestima”: Kurti bi da ubija Srbe

Vesti online 20.12.2022
Srbe na Kosovu i Metohiji uznemirila je sramotna preteća izjava Aljbina Kurtija. Predsednik privremenih prištinskih institucija je izjavio da uklanjanje barikada “ne može isključiti žrtve” i da “ne može dozvoliti kršenje zakonitosti i… »
Rakić: Kurti otvoreno predlaže ubijanje Srba na barikadama

Rakić: Kurti otvoreno predlaže ubijanje Srba na barikadama

RTV 20.12.2022
RUDARE - Predsednik Srpske liste i član Kriznog štaba Goran Rakić izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti otvoreno predlaže ubijanje Srba na barikadama i istakao da će barikade biti uklonjene kada budu… »
Rakić poslao poruku Kurtiju! "Pošto želiš žrtve ja ti poručujem sa ovog mesta!" (video)

Rakić poslao poruku Kurtiju! "Pošto želiš žrtve ja ti poručujem sa ovog mesta!" (video)

Alo 20.12.2022
Predsednik Srpske liste odgovorio je video porukom Aljbinu Kurtiju, i rekao mu koji su uslovi za sklanjanje barikada. Rakić je u video obraćanju sa barikade kod Rudara poručio da je poslednja izjava Kurtija prevršila svaku meru. - Kurti u svojoj… »
Goran Rakić poslao snažnu poruku Kurtiju: Imam recept za ukljanjanje barikada bez žrtava

Goran Rakić poslao snažnu poruku Kurtiju: Imam recept za ukljanjanje barikada bez žrtava

Telegraf 20.12.2022
On poziva na ubijanje naših sestara, majki, radnika, lekara i profesora koji se danonoćno miroljubivo bore protiv njegovog terora. "Antisrpski narativ Prištine traje mesecima i godinama unazad i naš narod je na svojoj koži osetio koliki je Prištini… »

Vesti dana »