Povezane vesti

Ana Nikolić o laćinoj smrti: Vest me je pogodila kao grom iz vedra neba, umetnicima u ovom surovom svetu nije lako

Ana Nikolić o laćinoj smrti: Vest me je pogodila kao grom iz vedra neba, umetnicima u ovom surovom svetu nije lako

Večernje novosti 20.12.2022
TEKSTOPISAC Milan Laća Radulović preminuo je danas iznenada u Izraelu. Foto: Jutjub/RTV Pink Official Njegovo beživotno telo pronađeno je na ulici. Povodom tragične smrti sina Marine Tucaković oglasila se i pevačica Ana Nikolić koja je bila vidno… »
Otkriveno kada će Laćino telo biti dopremljeno u Srbiju: Ovo su novi detalji smrti tekstopisca

Otkriveno kada će Laćino telo biti dopremljeno u Srbiju: Ovo su novi detalji smrti tekstopisca

Nova 20.12.2022
Vest o iznenadnoj smrti Milana Laće Radulovića iznenadila je javnost. Tekstopisac i sin Marine Tucaković i Fute Radulovića preminuo je u Izraelu u 36. godini. Telo Milana Radulovića stiže u Srbiju iz Izraela u nedelju, a u istargu njegove smrti… »
Ovako se Laća nosio sa smrću svoje majke, Marine Tucaković: „Ovo mi je jedini izlaz iz tuge, ventil“

Ovako se Laća nosio sa smrću svoje majke, Marine Tucaković: „Ovo mi je jedini izlaz iz tuge, ventil“

Nova 20.12.2022
Otkrio u čemu pronalazi utehu. Tekstopisac Milan Laća Radulović pronađen je mrtav u Izraelu, a ova vest šokirala je mnoge. On je 2008. godine izgubio i brata Miloša koji je pronađen mrtav u porodičnom stanu u Beogradu, a prošle godine je… »
Ana Nikolić slomljena od tuge! Pevačica ostala bez velikog prijatelja: Nadam se da će pronaći mir kraj brata i majke "nije…

Ana Nikolić slomljena od tuge! Pevačica ostala bez velikog prijatelja: Nadam se da će pronaći mir kraj brata i majke "nije…

Kurir 20.12.2022
Milana Laće Radulovića, nakon tragične vesti o smrti sina Marine Tucaković, estrada je ostala u šoku i ne prestaje da se oprašta od talentovanog tekstopisca i autora. Oglasila se i Ana Nikolić, sva uznemirena i uzrujana, koja je inače oduvek… »
"Kad ti ja odem, niko ti više neće biti oslonac" Laća otkrio Marinine poslednje reči, ovako se opraštao od majke!

"Kad ti ja odem, niko ti više neće biti oslonac" Laća otkrio Marinine poslednje reči, ovako se opraštao od majke!

Mondo 20.12.2022
Milan Laća Radulović otkrio je šta mu je majka Marina Tucaković rekla neposredno pred smrt. Milan Laća Radulović otkrio je šta mu je majka Marina Tucaković rekla neposredno pred smrt. Milan Laća Radulović pronađen je mrtav na ulicama Tel Aviva… »
"Krvave suze" Laća se pred smrt pomirio s karleušom: Izvini za svaku uvredu! Jk se oprostila od prijatelja i dala obećanje

"Krvave suze" Laća se pred smrt pomirio s karleušom: Izvini za svaku uvredu! Jk se oprostila od prijatelja i dala obećanje

Kurir 20.12.2022
Jelena Karleuša oprostila se tekstopisca Milana Radulovića Laće, koji je iznenada preminuo u Izraelu. Pevačica i tekstopisac su nedavno imali u žestoku svađu, čak su i prekinuli saradnju, a Karleuša se posle Laćine smrti oglasila i oprostila se… »
Laća iza sebe ostavio mnoštvo megahitova! Ove pesme svi pevamo, a malo ko je znao da je upravo on autor!

Laća iza sebe ostavio mnoštvo megahitova! Ove pesme svi pevamo, a malo ko je znao da je upravo on autor!

Kurir 20.12.2022
Sin Marine Tucaković, Milan Radulović Laća, iznenada je preminuo u Izraelu, a malo je poznato da Laća svojim potpisom stoji iza mnoštva velikih hitova koje i sami pevamo, a nismo znali da ih je baš on napisao. Već 2003. godine Laća svojim potpisom… »
Tajna laćine najpoznatije pesme: Svi misle da je o ljubavi, a u njoj se krije njegova najteža borba, Marina mu je pomogla da…

Tajna laćine najpoznatije pesme: Svi misle da je o ljubavi, a u njoj se krije njegova najteža borba, Marina mu je pomogla da…

Blic 20.12.2022
Sin pokojne Marine Tucković i Fute, Milan Laća Radulović iznenada je umro u Izraelu. Tekstopisac nije krio od javnosti da je imao problema s narkoticima, te da je svojevremeno bio i na odvikavanju, a upravo je u tom periodu nastala jedna od… »
Evo kako su izgledali poslednji sati Milana Radulovića Laće u Izraelu: Na dan smrti tvitovao, bio razdragan i uživao sa…

Evo kako su izgledali poslednji sati Milana Radulovića Laće u Izraelu: Na dan smrti tvitovao, bio razdragan i uživao sa…

Blic 20.12.2022
Tekstopisac i sin Marine Tucaković, Milan Radulović Laća, pronađen je mrtav u Izraelu, kako nam je potvrdio njegov otac, Aleksandar Radulović Futa. Milan Laća je u decembru odlučio da otputuje u Izrael gde je provodio vreme sa društvom. Oni koju… »
Futa mi je rekao da su ga pronašli mrtvog na ulici! Oglasila se Marinina kuma - "Čula sam se sa Laćom prošle nedelje..."

Futa mi je rekao da su ga pronašli mrtvog na ulici! Oglasila se Marinina kuma - "Čula sam se sa Laćom prošle nedelje..."

Mondo 20.12.2022
Marijana Petrović, kuma pokojne Marine Tucaković, se oglasila povodom iznenadne smrti Milana Laće Radulovića. Marijana Petrović, kuma pokojne Marine Tucaković, se oglasila povodom iznenadne smrti Milana Laće Radulovića. U svim medijima kao bomba… »
"Odbijam da verujem da te više nema" Dragana Mirković se emotivnim rečima oprostila od laće i otkrila detalje poslednjih…

"Odbijam da verujem da te više nema" Dragana Mirković se emotivnim rečima oprostila od laće i otkrila detalje poslednjih…

Kurir 20.12.2022
Tekstopisac Milan Laća Radulović, sin pokojne Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića, iznenada je preminuo danas u Izraelu, preneli su srpski mediji. Vest o Laćinoj smrti pogodila je srpsku estradu, a među prvima se od njega… »
Nakon smrti dva sina i žene ostao sam! Život Laćinog oca i supruga Marine Tucaković obeležile su tragedije i tuga!

Nakon smrti dva sina i žene ostao sam! Život Laćinog oca i supruga Marine Tucaković obeležile su tragedije i tuga!

Mondo 20.12.2022
Tekstopisac Milan Laća Radulović, sin pokojne Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića, iznenada je preminuo. Tekstopisac Milan Laća Radulović, sin pokojne Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića, iznenada je… »
Trebalo da rade na novim pesmama! Dragana Mirković slomljena zbog Laćine smrti - "Odbijam da poverujem da te nema!"

Trebalo da rade na novim pesmama! Dragana Mirković slomljena zbog Laćine smrti - "Odbijam da poverujem da te nema!"

Mondo 20.12.2022
Pevačica Dragana Mirković se oglasila i komentarisala vest o smrti Milana Laće Radulovića. Pevačica Dragana Mirković se oglasila i komentarisala vest o smrti Milana Laće Radulovića. U svim medijima kao bomba je odjeknula vest o smrti Milana Laće… »
Stravična sudbina porodice Radulović: Pre 14 godina Futa i Marina sahranili su i sina Miloša (24)

Stravična sudbina porodice Radulović: Pre 14 godina Futa i Marina sahranili su i sina Miloša (24)

Večernje novosti 20.12.2022
MILAN Radulović Laća, sin pokojne Marine Tucaković i Aleksandra Radulovića Fute, preminuo je danas u Tel Avivu, gde je na ulici pronađeno njegovo beživotno telo. Foto: ATA images/arhiva VN Neutešni Futa potvrdio je za domaće medije vest o smrti… »
"Čuli smo se pre nedelju dana, bio je u Izraelu razdragan": Kuma Marine Tucaković skrhana bolom

"Čuli smo se pre nedelju dana, bio je u Izraelu razdragan": Kuma Marine Tucaković skrhana bolom

Blic 20.12.2022
Milan Radulović Laća, pronađen je mrtav u Izraelu. Vest da je preminuo sin pokojne Marine Tucaković i Aleksandra Fute Radulovića, šokirala je sve, a sada s skrhana bolom oglasila i porodična kuma Marijana Petrović. - Čula sam sve. Sa njim sam se… »
Sa 17 godina sam bio narkoman! Ko je bio Laća - Smrt brata i majke teško je podneo, a zbog droge prošao je pakao!

Sa 17 godina sam bio narkoman! Ko je bio Laća - Smrt brata i majke teško je podneo, a zbog droge prošao je pakao!

Mondo 20.12.2022
Milan Laća Radulović, sin pokojne i jedne od najuspešnijih domaćih hitmejkerki Marine Tucaković pronađen je mrtav u Izraelu. Milan Laća Radulović, sin pokojne i jedne od najuspešnijih domaćih hitmejkerki Marine Tucaković pronađen je mrtav u… »
Mračna tajna laćine najpoznatije pesme: Svi misle da je o ljubavi, a u njoj se krije njegova najteža borba! Napisao je s…

Mračna tajna laćine najpoznatije pesme: Svi misle da je o ljubavi, a u njoj se krije njegova najteža borba! Napisao je s…

Kurir 20.12.2022
Tekstopisac Milan Radulović Laća, sin pokojne Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića, iznenada je danas preminuo. Kako su preneli domaći mediji, Laća je preminuo u Izraelu, a njegovo telo pronađeno je na ulici. Kako je izvor… »
Teška sudbina! Droga, smrt, patnja bol! Sin Marine Tucaković Laća Radulović: Koga briga i ako umrem, ne treba niko da me…

Teška sudbina! Droga, smrt, patnja bol! Sin Marine Tucaković Laća Radulović: Koga briga i ako umrem, ne treba niko da me…

Kurir 20.12.2022
Milan Laća Radulović rođen je u Beogradu 1986. godine kao mlađi sin Marine Tucaković i Aleksandra Raulovića Fute. Poznata beogradska muzička porodica. Nažalost, Marina je umrla nakon duge i teške bolesti u septembru prošle godine. Njen sin… »
"Ne mogu da verujem da je bio pod nedozvoljenim supstancama" Laćin saradnik Darko Dimitrov šokiran: Imao je velike planove!

"Ne mogu da verujem da je bio pod nedozvoljenim supstancama" Laćin saradnik Darko Dimitrov šokiran: Imao je velike planove!

Kurir 20.12.2022
Tekstopisac i sin Marine Tucaković, Milan Radulović Laća, pronađen je mrtav u Izraelu, što je potvrdio njegov otac Aleksandar Radulović Futa. Sada se oglasio Laćin dobar prijatelj i tekstopisac Darko Dimitrov. - Ne mogu da verujem, šokiran sam… »
"Sa 15 sam počeo sa drogama, sa 17 narkoman" Kako je Laća govorio o porocima

"Sa 15 sam počeo sa drogama, sa 17 narkoman" Kako je Laća govorio o porocima

Kurir 20.12.2022
Tekstopisac Milan Laća Radulović, sin pokojne Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića, iznenada je preminuo danas u Izraelu. Laća je u ispovesti na Kurir TV u emisiji "Realna priča" ispričao kako se borio sa porokom. Bez obzira na… »

Vesti dana »