Povezane vesti

"Život bih dala da joj se to nije desilo": Majka žrtve Malčanskog berberina na trogodišnjicu otmice u suzama

"Život bih dala da joj se to nije desilo": Majka žrtve Malčanskog berberina na trogodišnjicu otmice u suzama

Telegraf 20.12.2022
Tada dvanaestogodišnjakinju zloglasni Malčanski Berberin, tako nazvan jer je svoje žrtve šišao pre nego što ih napadne, presreo je u naselju Brzi Brod gde je devojčica pohađala šesti razred osnovne škole. - Njemu neka prosti bog, ali ja ne mogu… »
Njemu neka prosti bog, ali ja ne mogu da zaboravim! Majka žrtve Malčanskog berberina se oglasila o stanju svoje ćerke

Njemu neka prosti bog, ali ja ne mogu da zaboravim! Majka žrtve Malčanskog berberina se oglasila o stanju svoje ćerke

Mondo 20.12.2022
Na današnji dan pre tri godine je Ninoslav Jovanovič, poznatiji kao "Malčanski berberin" napao i silovao devojčicu (12) iz Niša, a tim povodom se oglasila i majka devojčice koja je preživela pravu agoniju. Na današnji dan pre tri godine je… »
Srce mi je iskidano, život bih dala da se to nije desilo! Majka žrtve Malčanskog berberina s užasom se seća otmice pre 3…

Srce mi je iskidano, život bih dala da se to nije desilo! Majka žrtve Malčanskog berberina s užasom se seća otmice pre 3…

Kurir 20.12.2022
- Njemu neka prosti bog, ali ja ne mogu da zaboravim, moje srce je iskidano u paramparčad. Mislila sam da će vreme ublažiti naše muke, ali kad dođe ovaj dan koji drugim porodicama znači korak bliže novogodišnjim praznicima, mi smo tužni jer ne… »

Vesti dana »