Povezane vesti

Čuveni voditelj HRT-a poručio Hrvatima: Ne trebaju mi ambasadori koji se opuštaju uz „Za dom spremni“

Čuveni voditelj HRT-a poručio Hrvatima: Ne trebaju mi ambasadori koji se opuštaju uz „Za dom spremni“

Nova 20.12.2022
Žestok komentar. Aleksandar Stanković, hrvatski novinar, izazvao je veliku pažnju komentarom o fudbalskoj reprezentaciji Hrvatske. „Vatreni“ su osvojili treće mesto na Svetskom prvenstvu u Kataru, a i tokom samog Mundijala, i po povratku u… »
Moji ambasadori se ne opuštaju uz "za dom spremni" Hrvatski voditelj Stanković digao glas: Ne trebaju mi takvi!

Moji ambasadori se ne opuštaju uz "za dom spremni" Hrvatski voditelj Stanković digao glas: Ne trebaju mi takvi!

Mondo 20.12.2022
Poznati hrvatski voditelj oglasio se o tamošnjoj fudbalskoj reprezentaciji. Poznati hrvatski voditelj oglasio se o tamošnjoj fudbalskoj reprezentaciji. Poznati hrvatski novinar Aleksandar Stanković, autor popularne emisije "Nedeljom u dva", oglasio se… »
Brutalne reči čuvenog hrvatskog voditelja o njihovoj reprezentaciji: Ne trebaju mi ambasadori koji se vesele uz "za dom…

Brutalne reči čuvenog hrvatskog voditelja o njihovoj reprezentaciji: Ne trebaju mi ambasadori koji se vesele uz "za dom…

Kurir 20.12.2022
Na Mundijal u Kataru nedavno je spuštena zavesa, i to spektakularnim finalom u kom je pobedu odnela selekcija Argentine. Veliki upeh ostvarila je i reprezentacija Hrvatske, koja je osvojila treće mesto na najvećoj fudbalskoj smotri na svetu. Nekoliko… »

Vesti dana »