Povezane vesti
Nemački političar predlaže da se Srbiji zamrzne pristup evropskim fondovima zbog Rusije
Nova 21.12.2022
Nemački demohrišćanski političar Knut Abraham rekao je da bi Srbiji trebalo zamrznuti pristup evropskim fondovima, zato što i dalje odbija da uvede sankcije Rusiji. "Dragi prijatelji iz Beograda, rado bismo vas primili u klub, ali onda morate da imate… »
Poslanik Bundestaga Knut Abraham:Razmisliti o zaustavljanju pregovora sa Srbijom, za ZSO nema osnova
RTV 21.12.2022
BERLIN - Poslanik opozicione Hrišćansko-demokratske unije (CDU) u Bundestagu Knut Abraham ocenio je danas da u ovom trenutku ne postoji osnova za formiranje Zajednice srpskih opština, a da bi trebalo razmisli o zaustavljanju pristupnih pregovora sa… »
Nemački političar o Srbiji: Ne može i u EU i flert sa Moskvom, razmisliti o zamrzavanju pregovora
Radio 021 21.12.2022
"Dragi prijatelji iz Beograda, rado bismo vas primili u klub, ali onda morate da imate iste ciljeve kao i mi", kaže za Dojče vele nemački demohrišćanski političar Knut Abraham. Abraham je u intervjuu za Dojče vele istakao da je zabrinut zbog razvoja… »
Nemački političar: Razmisliti o zamrzavanju pristupnih pregovora sa Srbijom
N1 Info 21.12.2022
„Dragi prijatelji iz Beograda, rado bismo vas primili u klub, ali onda morate da imate iste ciljeve kao i mi“, kaže za Dojče vele (DW) nemački demohrišćanski političar Knut Abraham. „Ako osnova nije dobra, onda i pregovori nemaju smisla.“ Abraham je u… »
Vesti dana »
Rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata ističe u ponoć: Evo ko uopšte ne mora da plaća naknadu
Mondo pre 3 satajoš 18 povezanih
Pevač Daniel Kajmakoski otet u Beogradu: Dramatična potera policije okončana kod Rume
Vreme pre 24 minutajoš 16 povezanih







