Povezane vesti

Bajden najavljuje paket pomoći Ukrajini vredan skoro dve milijarde dolara

Bajden najavljuje paket pomoći Ukrajini vredan skoro dve milijarde dolara

Biznis.rs 21.12.2022
Zelenski u poseti Vašingtonu. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski (Volodymyr Zelenskyy) sastaće se sa američkim kolegom Džoom Bajdenom (Joe Biden) u Vašingtonu, a tim povodom predsednik Sjedinjenih Američkih Država će najaviti pomoć… »
Stručnjaci o sastancima Zelenskog i Bajdena, Rusije i kine! Ubrzane pripreme za novu ofanzivu, već se određuju koordinate…

Stručnjaci o sastancima Zelenskog i Bajdena, Rusije i kine! Ubrzane pripreme za novu ofanzivu, već se određuju koordinate…

Kurir 21.12.2022
Održavaju se sastanci u koje su uperene oči sveta. Prvi put od početka rata predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski napustio je zemlju i otputovao u Vašington. Tamo će se sastati sa predsednikom Amerike, Džosefom Bajednom. Dok sa druge strane… »
Zelenski u Vašingtonu: Srdačan doček Bajdena i obećanje da sofisticirani PVO sistemi Patriot stižu na front

Zelenski u Vašingtonu: Srdačan doček Bajdena i obećanje da sofisticirani PVO sistemi Patriot stižu na front

Euronews 21.12.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski stigao je večeras u Sjedinjene Američke Države gde se sastao sa predsednikom Džozefom Bajdenom. Zelenski se zahvalio američkom narodu, predsedniku i Kongresu na podršci. On je Bajdenu uručio ukrajinski krst… »
"Sledeće godine vraćamo ukrajinsku zastavu u celu zemlju": Prva izjava Zelenskog po dolasku u SAD

"Sledeće godine vraćamo ukrajinsku zastavu u celu zemlju": Prva izjava Zelenskog po dolasku u SAD

Telegraf 21.12.2022
Zelenski danas boravi u poseti SAD. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski oglasio se na svom Telegram kanalu po dolasku u SAD. "Danas sam u Vašingtonu da bi se zahvalio američkom narodu, predsedniku i Kongresu na pomoći koja je Ukrajini preko… »
Zelenski: Došao sam u Vašington kako bi se zahvalio SAD na pomoći

Zelenski: Došao sam u Vašington kako bi se zahvalio SAD na pomoći

Dnevnik 21.12.2022
VAŠINGTON: Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je danas da je doputovao u Vašington kako bi se zahvalio SAD na pomoći u ratu protiv Rusije. "Danas sam u Vašingtonu da bi se zahvalio američkom narodu, predsedniku i Kongresu na pomoći koja… »
Zelenski: Došao sam u Vašington kako bi se zahvalio SAD na pomoći

Zelenski: Došao sam u Vašington kako bi se zahvalio SAD na pomoći

Insajder 21.12.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je danas da je doputovao u Vašington kako bi se zahvalio SAD na pomoći u ratu protiv Rusije. "Danas sam u Vašingtonu da bi se zahvalio američkom narodu, predsedniku i Kongresu na pomoći koja je Ukrajini… »
Amerikanac udario na Zelenskog - što si došao!? U zemlji rat, a Ukrajinac stigao u SAD: Evo zašto sam protiv!

Amerikanac udario na Zelenskog - što si došao!? U zemlji rat, a Ukrajinac stigao u SAD: Evo zašto sam protiv!

Mondo 21.12.2022
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski je otputovao u Sjedinjene Američke Države, a deo američke javnosti se ne slaže sa ovim potezom ukrajinskog predsednika. Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski je otputovao u Sjedinjene Američke Države, a deo… »
Rusija i Ukrajina: Zelenski u Vašingtonu – prvo putovanje od početka rata, sa Bajdenom dogovara novi paket američke…

Rusija i Ukrajina: Zelenski u Vašingtonu – prvo putovanje od početka rata, sa Bajdenom dogovara novi paket američke…

Danas 21.12.2022
Dok ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski boravi u Vašingtonu zbog sastanka sa američkim predsednikom Džozefom Bajednom na kome će razgovarati o novom paketu pomoći od dve milijarde dolara, prestižni časopis Ekonomist, proglasio je Ukrajinu… »
Mihail Podoljak: "Izuzetno značajna poseta Zelenskog Americi demantovaće Rusiju"

Mihail Podoljak: "Izuzetno značajna poseta Zelenskog Americi demantovaće Rusiju"

Blic 21.12.2022
Savetnik ukrajinskog predsednika Mihail Podoljak izjavio je danas da će "izuzetno značajna" poseta predsednika Volodimira Zelenskog SAD demantovati pokušaje Rusije da pokaže da se američko-ukrajinski odnosi hlade. Podoljak je u pisanoj izjavi za… »
Podoljak: Izuzetno značajna poseta Zelenskog SAD demantovaće Rusiju

Podoljak: Izuzetno značajna poseta Zelenskog SAD demantovaće Rusiju

Telegraf 21.12.2022
Podoljak je u pisanoj izjavi za Rojters naglasio da je putovanje Zelenskog, uključujući razgovore sa američkim predsednikom Džozefom Bajdenom, pružilo priliku da objasni pravu situaciju u Ukrajini, kakvo oružje je potrebno Kijevu za borbu protiv… »

Vesti dana »