Povezane vesti
Ministar Žigmanov u Novom Sadu podržao saradnju vlasti i nevladinog sektora
Beta 21.12.2022
Ministar Vlade Srbije za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog, Tomislav Žigmanov, danas je u Novom Sadu podržao saradnju organa javne vlasti i nevladinog sektora. Sastanak s predstavnicima pokrajinskih sekretarijata i lokalnih samouprava su… »
Predstavnici javnog i civilnog sektora u AP Vojvodini razgovarali o saradnji
Dnevnik 21.12.2022
NOVI SAD: O unapređenju saradnje javnog i civilnog sektora i stvaranju podsticajnog okruženja za razvoj civilnog društva razgovarali su danas predstavnici pokrajinskih sekretarijata i lokalnih samouprava koji sarađuju sa organizacijama civilnog društva… »
Vesti dana »
Sve je spremno za veličanstveni skup u Beogradu: Reke ljudi pristižu iz svih delova Srbije - ovo su slike sa lica mesta (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 1 danjoš 103 povezane
Desničarski izraelski ministar protiv premijera Netanjahua: Sporazum sa Libanom velika greška, tražim glasanje vlade
Kurir pre 3 satajoš 91 povezana
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora od 9 do 16 časova prošlo skoro 8.000 vozila
RTS pre 5 satijoš 38 povezanih




