Povezane vesti

(Video) "Nažalost nismo uspeli da Ema dobije brata ili sestru": Ilda Šaulić o gubitku bebe u trećem mesecu trudnoće: "Ne…

(Video) "Nažalost nismo uspeli da Ema dobije brata ili sestru": Ilda Šaulić o gubitku bebe u trećem mesecu trudnoće: "Ne…

Blic 21.12.2022
Pevačica Ilda Šaulić je u braku sa suprugom Bojanom Vučkovićem sa kojim ima ćerku Emu. Ilda ne krije da su ona i muž želeli još dece, ali da im se želja na žalost nije ostvarila. U emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" Ilda je… »
(Video)"bili su protiv moje veze": Ilda Šaulić iskreno o bivšem partneru koji je bio dosta stariji, ali i o sadašnjem…

(Video)"bili su protiv moje veze": Ilda Šaulić iskreno o bivšem partneru koji je bio dosta stariji, ali i o sadašnjem…

Blic 21.12.2022
Pevačica Ilda Šaulić gošća je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje u sredu u 22 h samo na Blic TV na MTS kanalu 115. Ilda Šaulić je tokom razgovora sa profesorkom Slavicom Đukić Dejanović otvorila dušu te iskreno… »
"Žao mi je što nisam imala taj trenutak da tatu vidim još jednom": Ilda Šaulić u suzama o tragediji koja je zadesila…

"Žao mi je što nisam imala taj trenutak da tatu vidim još jednom": Ilda Šaulić u suzama o tragediji koja je zadesila…

Blic 21.12.2022
Uskoro će četiri godine od smrti kralja narodne muzike, četiri godine od trenutka kada je porodici Šaulić javljeno da je u teškoj saobraćajnoj nesreći tragično nastradao Šaban. Ilda Šaulić gošća je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić… »

Vesti dana »