Povezane vesti

Klupko se odmotava: Saradnici Bankman-Frieda priznali prevaru

Klupko se odmotava: Saradnici Bankman-Frieda priznali prevaru

Bloomberg Adria 22.12.2022
Suosnivač FTX-a Sam Bankman-Fried sleteo je u Sjedinjene Američke Države (SAD) kasno u sredu da bi se suočio sa nizom krivičnih prijava baš u trenutku kada je dvoje njegovih dugogodišnjih saradnika izjavilo da sarađuju sa tužiocima. Otkriće da… »
Direktor propale berze FTX pušten uz ogromnu kauciju: Ovako će da živi

Direktor propale berze FTX pušten uz ogromnu kauciju: Ovako će da živi

Telegraf 22.12.2022
Tridesetogodišnjak je izručen zbog sumnje da je počinio "jednu od najvećih finansijskih prevara u istoriji SAD. Sem Benkmen-Frid, bivši šef propale berze kriptovaluta FTX, će biti oslobođen uz kauciju od 250 miliona dolara. To je današnja odluka… »
Osnivač FTX može na slobodu – kaucija 250 miliona dolara, mora u kućni pritvor

Osnivač FTX može na slobodu – kaucija 250 miliona dolara, mora u kućni pritvor

N1 Info 22.12.2022
Osnivač berze za trgovinu kriptovalutama FTX Sem Benkman-Fird, koji je nedavno uhapšen na Bahamima po nalogu tužilaštva SAD, biće pušten na slobodu uz kauciju od 250 miliona dolara. On se pojavio na sudu na Menhetnu, nakon što je sinoć izručen… »
Saradnici Bankmana Frida priznali krivicu pred Federalnim sudom u Njujorku

Saradnici Bankmana Frida priznali krivicu pred Federalnim sudom u Njujorku

Biznis.rs 22.12.2022
Bivša direktorka fonda Alameda Research i suosnivač FTX platforme pristali da sarađuju u istrazi u vezi sa krahom kripto berze. Dvojica najbližih saradnika Sema Bankmana Frida (Sam Bankman-Fried), osnivača platforme FTX, izjasnili su se krivim za… »
Osnivač kripto berze FTX stigao u Njujork: Sem Bankman Frid danas pred sudom

Osnivač kripto berze FTX stigao u Njujork: Sem Bankman Frid danas pred sudom

Blic 22.12.2022
Osnivač kripto berze FTX Sem Bankman-Frid stigao je avionom u Njujork sa Bahama kako bi se suočio sa optužbama za prevaru. Bankman-Frid, koji negira optužbe, mogao bi se da se pojavi pred sudom danas u toku dana. On je izručen zbog sumnje da je… »
Sam Bankman-Fried danas verovatno pred njujorškim sudom

Sam Bankman-Fried danas verovatno pred njujorškim sudom

Bloomberg Adria 22.12.2022
Donedavni izvršni direktor kripto-berze FTX Sam Bankman-Fried, koji je u sredu po podne iz pritvora na Bahamima izručen Sjedinjenim Američkim Državama, u četvrtak bi trebalo da se pojavi na njujorškom Federalnom okružnom sudu na Menhetnu. Tamo će… »
Danas se očekuje dolazak Sema Benkmen-Frida na sud u Njujorku

Danas se očekuje dolazak Sema Benkmen-Frida na sud u Njujorku

Telegraf 22.12.2022
Suosnivači FTX-a su odlučili da sarađuju sa južnim okrugom Njujorka. Sem Benkmen-Frid, bivši šef propale berze kriptovaluta FTX, stigao je danas avionom u Njujork sa Bahama, da se suoči sa optužbama za prevaru. Tridesetogodišnjak je izručen zbog… »

Vesti dana »

Srbija - Slovenija: Ko je ovo mogao da očekuje?!

Srbija - Slovenija: Ko je ovo mogao da očekuje?!

Večernje novosti pre 12 minutajoš 125 povezanih
Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Sutra veoma toplo, temperature do 40 stepeni

Novi magazin pre 3 satajoš 28 povezanih