Povezane vesti
Lekari o dečaku kojem je petarda raznela ruku: "Kakve veze ima Božić sa eksplozijama? Dete je moglo da umre"
Telegraf 22.12.2022
Lekari iz KBC-a Zagreb održali su konferenciju za medije na kojoj su objavili detalje o ovoj tragediji. Devetogodišnjem dečaku iz Hrvatske, kojem je eksplodirala petarda u ruci, zbog čega je ostao bez svih prstiju osim palca, lekari u operacionoj sali… »
Dečak u Zagrebu zbog petarde ostao bez četiri prsta
Radio 021 22.12.2022
Devetogodišnjak iz Zagreba ostao je bez četiri prsta na levoj šaci osim palca, nakon što mu je eksplodirala petarda u ruci. Hirurzi, anesteziolozi i pedijatri su čak šest sati u operacionoj sali KBC Zagreb pokušavali da spasu šaku dečaku, ali su četiri… »
Dečaku petarda eksplodirala u ruci: Izgubio sve prste osim palca
Telegraf 22.12.2022
Hirurzi, anesteziolozi i pedijatri su čak šest sati u operacionoj sali KBC Zagreb pokušavali da spasu šaku dečaku, ali su četiri prsta bila potpuno uništena i sav napor lekara je propao. Dečak (9) iz Zagreba ostao je bez četiri prsta na levoj šaci, nakon… »
Vesti dana »
Drama u Evropi: Hiljade napuštaju domove zbog razarajućih šumskih požara
IndeksOnline pre 3 satajoš 33 povezane
Velike razlike u platama u Srbiji: Programeri na vrhu, uslužne delatnosti na dnu
Insajder pre 44 minutajoš 21 povezana
U NEDELJU SUNČANO I TOPLIJE, POPODNE MOGUĆA KRATKOTRAJNA KIŠA
RTV Novi Pazar pre 1 satjoš 24 povezane
Muškarac uhapšen zbog prevare: Zvao građane, govorio da su im bližnji imali nezgodu i tražio novac
Moj Novi Sad pre 54 minutajoš 16 povezanih



