Povezane vesti

Neće više u rijaliti, SAD je vip! Aleks Nikolić izjavila da je ova priča više ne zanima, ušla bi opet pod jednim uslovom

Neće više u rijaliti, SAD je vip! Aleks Nikolić izjavila da je ova priča više ne zanima, ušla bi opet pod jednim uslovom

Mondo 22.12.2022
O Aleksandri Nikolić kruže priče i u Zadruzi, ali i napolju, ali ona ne sluti šta se dešava, već kuje nove planove za život! O Aleksandri Nikolić kruže priče i u Zadruzi, ali i napolju, ali ona ne sluti šta se dešava, već kuje nove planove za… »
Maja ostavila Bilala, sledi pomirenje sa Carem: Otkrila detalje iz veze sa Brajlovićem, evo šta je radio kad je mislio da ih…

Maja ostavila Bilala, sledi pomirenje sa Carem: Otkrila detalje iz veze sa Brajlovićem, evo šta je radio kad je mislio da ih…

Blic 22.12.2022
Maja Marinković svojim ljubavnim životom ne prestaje da intrigira javnost, a sada odnosom sa Filipom Carom privlači veliku žanju u "Zadruzi". Naime, Majin dečko Bilal Brajlović privremeno je napustio Belu kuću zbog povrede noge, a ona se čim pre… »
Otkriveni šok detalji veze Bilala i Maje: Starleta ispričala šta joj je radio kada je mislio da kamera ne snima! Strašno

Otkriveni šok detalji veze Bilala i Maje: Starleta ispričala šta joj je radio kada je mislio da kamera ne snima! Strašno

Kurir 22.12.2022
Burni ljubavni život Maje Marinković ne prestaje da izaziva brojne komentare publike. Nakon povrede i izlaska njenog dečka Bilala Brajlovića iz Zadruge, Marinkovićeva je sve bliža bivšoj ljubavi Filipu Caru. Ipak Maja je do nedavno tvrdila da voli… »
"Naći ću posao, pozabaviću se svojim životom": Aleks Nikolić donela šok odluku, za nju je kraj rijalitija, a i ne sluti…

"Naći ću posao, pozabaviću se svojim životom": Aleks Nikolić donela šok odluku, za nju je kraj rijalitija, a i ne sluti…

Blic 22.12.2022
Aleksandra Nikolić glavna je tema u rijalitiju "Zadruga" otkako je bivšeg dečka Dejana Dragojevića prevrila pred kamerama sa Filipom Carem. Ipak, odnos sa Carem nije krenuo u smeru u kom je želela, te zbog toga proživljava pravi ljubavni brodolom… »
Maloumne devojke bez roditelja zasigurno postaju ku...! Atina Ferari: Družim se sa jako bitnim ljudima, starlete zarađuju od…

Maloumne devojke bez roditelja zasigurno postaju ku...! Atina Ferari: Družim se sa jako bitnim ljudima, starlete zarađuju od…

Kurir 22.12.2022
Srđan Lalić, tokom suđenja u Specijalnom sudu koje se vodi protiv klana Veljka Belivuka, spomenuo je starletu Aleksandru Nikolić za koju tvrdi da je bila u vezi sa optuženim Markom Miljkovićem. Ona je još kao učesnica rijalitija skrenula pažnju… »
"Zabole me za lalića, tvrdim da jede g**na" Majka starlete Aleksandre Nikolić osula paljbu po "Veljinom koljaču": Laže!

"Zabole me za lalića, tvrdim da jede g**na" Majka starlete Aleksandre Nikolić osula paljbu po "Veljinom koljaču": Laže!

Mondo 22.12.2022
Svedok saradnik Srđan Lalić je otkrio javnosti da je Marko Miljković imao intimne odnose sa starletom Aleksandrom Nikolić, učesnicom "Zadruge", a ubrzo se javila i njena majka Slovenka. Svedok saradnik Srđan Lalić je otkrio javnosti da je Marko… »
"Lalić laže, možda je zaljubljen u moju ćerku": Majka Aleksandre Nikolić progovorila o ćerkinoj vezi sa Belivukovim…

"Lalić laže, možda je zaljubljen u moju ćerku": Majka Aleksandre Nikolić progovorila o ćerkinoj vezi sa Belivukovim…

Blic 22.12.2022
Slovenka Nikolić, majka učesnice "Zadruge" Aleksandre Nikolić tvrdi da je Srđan Lalić, svedok u postupku protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i njihove bande, koji je izjavio u Specijalnom sudu u Beogradu da je starleta imala intimne odnose sa… »
"Moja Aleks nije bila sa Markom Miljkovićem" Mama Slovenka otkrila detalje veze ćerke sa Mesarom i Belivukovim klanom

"Moja Aleks nije bila sa Markom Miljkovićem" Mama Slovenka otkrila detalje veze ćerke sa Mesarom i Belivukovim klanom

Kurir 22.12.2022
- Moja Aleks nije bila u vezi sa Markom Miljkovićem! Poznaju se iz komšiluka, ali nisu se ni družili, a kamoli zabavljali - tvrdi starletina majka Slovenka Lunis. Ona je reagovala pošto je Srđan Lalić, svedok okrivljeni u postupku protiv Veljka… »
Dejan Dragojević posle otkrivene veze aleks i marka mesara: "Znate ko treba da odgovara na ovakva pitanja" (video)

Dejan Dragojević posle otkrivene veze aleks i marka mesara: "Znate ko treba da odgovara na ovakva pitanja" (video)

Blic 21.12.2022
Srđan Lalić je, tokom jučerašnjeg ročišta u Specijalnom sudu koji se vodi protiv klana Veljka Belivuka, spomenuo starletu i učesnicu "Zadruge" Aleksandru Nikolić, koja je javnosti postala poznata jer se, kako se sumnja, bavila prostitucijom u… »

Vesti dana »