Povezane vesti
Đukanović: Parlamentarna većina u meni neće imati partnera
Politika 22.12.2022
PODGORICA - Crnogorski predsednik Milo Đukanović, koji je prošle sedmice potpisao izmenjeni Zakon o predsedniku nakon što je ovaj akt drugi put izglasan u parlamentu, tvrdi da je reč o aktu koji ozbiljno devastira i atakuje na Ustav i da on u tome… »
Đukanović poručio da neće biti partner parlamentarnoj većini
Vesti online 22.12.2022
Crnogorski predsednik Milo Đukanović, koji je prošle sedmice potpisao izmenjeni Zakon o predsedniku nakon što je ovaj akt drugi put izglasan u parlamentu, tvrdi da je reč o aktu koji ozbiljno devastira i atakuje na Ustav i da on u tome neće biti… »
Đukanović: Izmenjeni Zakon o predsedniku je atak na Ustav
N1 Info 22.12.2022
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović saopštio je da je izmenjeni Zakon o predsedniku ozbiljna devastacija i atak na Ustav i poručio da on u tome neće biti partner. „Autori tog neustavnog zakona su bili kreativni. Ako je to njihov put, neka istraju… »
Vesti dana »

Minut ćutanja i aplauz za mladog bubnjara koji je nastradao u požaru: Održana komemoracija članu grupe DNK: Cela škola je plakala
Kurir pre 27 minutajoš 42 povezane

Dekanka iz Niša: Neću odgovoriti na pretnje Ministarstva – sve je nadoknadivo, ali ljudski životi nisu
N1 Info pre 1 satjoš 15 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 1 satjoš 26 povezanih

Demonstracije ispred opštine Pančevo, policija spustila štitove (FOTO/VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 14 povezanih