Povezane vesti
Najnoviji korona podaci: Skoro 900 zaraženih, preminula jedna osoba za 24 sata
Telegraf 22.12.2022
Ovo su najnovije informacije u vezi sa korona virusom u Srbiji. U poslednja 24 sata korona virus je potvrđen kod 893 osobe, a istovremeno je od posledica ove bolesti preminuo jedan pacijent. Testirana je 9.421 osoba. Pomoću respiratora diše 19… »
Zvanično 893 nova slučaja koronavirusa, preminula jedna osoba
N1 Info 22.12.2022
Prema zvaničnim podacima, u poslednja 24 sata preminula je još jedna osoba od posledica koronavirusa u Srbiji, pa je ukupan broj žrtava, prema zvaničnim podacima nadležnih - 17.480. Od poslednjeg preseka stanja u Srbiji, na koronavirus je testirana… »
Korona presek: Gotovo 900 novoobolelih, jedna osoba preminula
Euronews 22.12.2022
U protekla 24 časa u Srbiji je registrovano 893 novozaraženih od ukupno 9.421 testirane osobe. Od poslednjeg preseka stanja do danas, od posledica zaražavanja koronavirusom preminuo je jedan oboleli. Prema podacima Ministarstva zdravlja objavljenim na… »
Registrovan još 861 novooboleli, dvoje preminulih
Danas 21.12.2022
U Srbiji u poslednja 24 sata registrovan je 861 novooboleli od korona virusa, a dve osobe su preminule. Ukupno u našoj zemlji do sada je 2.437.237 osoba obolelo od ovog virusa, a registrovano je 17.479 smrtnih slučajeva. Na bolničkom lečenju se… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 3 satajoš 31 povezana

Dekan Fizičkog fakulteta predlaže Slavici Đukić Dejanović: Dođite i uhapsite ceo fakultet
Nova pre 2 satajoš 24 povezane

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 2 satajoš 57 povezanih

Prvi narodni zbor održan u Loznici: ‘Vrijeme da vidimo koliko nas ima spremnih’
Al Jazeera pre 4 satijoš 19 povezanih

Nemački mediji: Sve više indicija o upotrebi zvučnog oružja u Srbiji
Vreme pre 4 satijoš 27 povezanih