Povezane vesti

U svakom gradu po jedna, spavao sa 300 žena! Pevač šokirao priznanjem u emisiji uživo - "Nekad mojom voljom, nekad ne!"

U svakom gradu po jedna, spavao sa 300 žena! Pevač šokirao priznanjem u emisiji uživo - "Nekad mojom voljom, nekad ne!"

Mondo 23.12.2022
Halid Muslimović progovorio o popularnosti kod pripadnica lepđeg pola, pa šokirao priznanjem o aferama za jednu noć. Halid Muslimović progovorio o popularnosti kod pripadnica lepđeg pola, pa šokirao priznanjem o aferama za jednu noć. Halid… »
„Imao sam 300 žena, uvek mi je noć bila popunjena, nekad i bez moje volje“

„Imao sam 300 žena, uvek mi je noć bila popunjena, nekad i bez moje volje“

Nova 23.12.2022
Halid Muslimović bio je miljenik žena. Halid Muslimović krajem osamdesetih i početkom devedesetih bio je jedan od najpopularnijih folk pevača u Jugoslaviji, a važio je i za velikog zavodnika. Folker, koji je s ponosom nosio nadimak Plavi čuperak… »
Halid Muslimović otkrio sa koliko žena je bio: Cifra je pravi šok - Vesna Zmijanac otkrila njegovu tajnu: "u svakom gradu po…

Halid Muslimović otkrio sa koliko žena je bio: Cifra je pravi šok - Vesna Zmijanac otkrila njegovu tajnu: "u svakom gradu po…

Blic 23.12.2022
Pevačica Vesna Zmijanac i njen kolega Halid Muslimović gostovali su zajedno u emisiji gde su otkrili nepoznate detalje sa čuvenih turneja. Ko vam je na vrhuncu slave bio najveća konkurencija - voditelj Ognjen Amidžić pročitao je pitanje za Vesnu… »
"U svakom gradu ga je čekala po jedna" Halid Muslimović priznao da je bio sa 300 žena: Bilo je samo da se popune noć...!

"U svakom gradu ga je čekala po jedna" Halid Muslimović priznao da je bio sa 300 žena: Bilo je samo da se popune noć...!

Kurir 23.12.2022
Halid Muslimović, koji se poslednjih godina vezuje za mnoge afere, ali i malverzacija, otkrio je da je kroz njegov život prošlo mnogo žena. Naime, kod Ognjena Amidžića Halidu je postavljeno pitanje s koliko žena je bio u životu - Rano sam izgubio… »

Vesti dana »