Povezane vesti

Nadal: "GOAT? Sva trojica imamo argumente, ali jedan će biti najveći"

Nadal: "GOAT? Sva trojica imamo argumente, ali jedan će biti najveći"

Sportske.net 23.12.2022
Španski teniser Rafael Nadal osvrnuo se u intervjuu za "Marku" na trku za najboljeg igrača svih vremena (GOAT), koja je već godinama aktuelna. Nadal kaže da mu nije prijatno da učestvuje u diskusiji o najvećem teniseru svih vremena, pošto je i sam… »
Nadal o GOAT trci: Federer, Đoković, ili ja? Na kraju će samo jedan da bude najbolji

Nadal o GOAT trci: Federer, Đoković, ili ja? Na kraju će samo jedan da bude najbolji

Večernje novosti 23.12.2022
TRKA za najboljeg tenisera svih vremena je nešto o čemu se dosta priča među ljubiteljima "belog sporta". O tome je govorio i veliki šampion Rafael Nadal. Tanjug/AP Svestan je i on da će biti jako teško odlučiti se ko je na kraju GOAT. - Rodžer… »
Rafael Nadal: Rodžer Federer, Novak Đoković ili ja? Na kraju će samo jedan da bude najbolji

Rafael Nadal: Rodžer Federer, Novak Đoković ili ja? Na kraju će samo jedan da bude najbolji

Euronews 23.12.2022
Španski teniser Rafael Nadal osvrnuo se u intervjuu za "Marku" na GOAT trku, koja je već godinama aktuelna. "Rodžer Federer, Novak Đoković ili ja? Na kraju će samo jedan da bude najbolji, ali biće to jako teško definisati jer svako ima svoje… »
Nadal o istorijskom rivalstvu: Samo je jedan najveći!

Nadal o istorijskom rivalstvu: Samo je jedan najveći!

Hot sport 23.12.2022
Španac govorio o Đokoviću i Federeru. Rafael Nadal prokomentarisao u intervjuu „GOAT“ trku, koja je večita debata. Nadal i Đoković su još aktivni teniseri, za razliku od Federera koji je okončao karijeru. Nadal je otvoreno pričao i o stanju u… »
Nadal: GOAT? Sva trojica imamo argumente

Nadal: GOAT? Sva trojica imamo argumente

Sport klub 23.12.2022
Podeli : Španski teniser Rafael Nadal kaže da mu nije prijatno da učestvuje u diskusiji o najvećem teniseru svih vremena, pošto je i sâm deo priče. Nadal trenutno ima najviše grend slem titula – 22, ispred Novaka Đokovića sa 21 i Rodžera… »

Vesti dana »