Povezane vesti

Francuski fudbaler Matuidi završio karijeru

Francuski fudbaler Matuidi završio karijeru

Politika 23.12.2022
PARIZ – Francuski fudbaler Blez Matuidi objavio je danas da je završio karijeru. „Odlučio sam da završim karijeru profesionalnog fudbalera”, rekao je 35-godišnji fudbaler u video poruci objavljenoj na Jutjubu. On više od godinu dana nije igrao… »
Blez Matuidi završio profesionalnu karijeru

Blez Matuidi završio profesionalnu karijeru

Euronews 23.12.2022
Francuski fudbaler Blez Matuidi (35) danas je na svom Tviter profilu saopštio da je završio sa profesionalnim bavljenjem fudbalom. "Fudbale, toliko sam te voleo. Fudbale, toliko si mi dao, ali došlo je vreme da kažem dosta. Ostvario sam snove iz… »
Bivši svetski šampion sa Trikolorima objavio kraj karijere

Bivši svetski šampion sa Trikolorima objavio kraj karijere

Sport klub 23.12.2022
Podeli : Bivši francuski reprezentativac Blez Matuidi objavio je da se u 35. godini povlači iz fudbala. On je odluku saopštio na društvenim mrežama tako što je poslao poruku „fudbalu“. „Toliko sam te voleo. Toliko si mi dao, ali vreme je da… »
"Fudbale, toliko sam te voleo, hvala ti!" Šampion sveta iz 2018. godine okončao karijeru

"Fudbale, toliko sam te voleo, hvala ti!" Šampion sveta iz 2018. godine okončao karijeru

Večernje novosti 23.12.2022
FRANCUSKI fudbaler Blez Matuidi okončao je karijeru u 35. godini, a pre četiri i po godine bio popeo postao je šampion sveta. Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO On je sa "trikolorima" osvojio Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Sada je ipak… »
Šampion sveta iz Moskve ide u penziju: Čuveni francuski fudbaler okačio kopačke o klin!

Šampion sveta iz Moskve ide u penziju: Čuveni francuski fudbaler okačio kopačke o klin!

Hot sport 23.12.2022
Došlo je vreme da napusti zeleni travnjak, barem kao igrač Jedan od vinovnika drugog Mundijala koji je osvojila Francuska pre četiri godine u Moskvi, Blez Matuidi, odlazi u penziju. On je odlučio da karijeru završio u 35 godini života, a o svemu se… »
Šampion sveta iz 2018. Godine se iznenada povukao! Bio važan igrač Francuske, sad završio karijeru - i nije najstariji!

Šampion sveta iz 2018. Godine se iznenada povukao! Bio važan igrač Francuske, sad završio karijeru - i nije najstariji!

Mondo 23.12.2022
Poznati fudbaler Blez Matuidi odlučio je da stavi tačku na igračku karijeru sa 35 godina. Poznati fudbaler Blez Matuidi odlučio je da stavi tačku na igračku karijeru sa 35 godina. Francuski fudbaler Blez Matuidi odlučio je da stavi tačku na… »

Vesti dana »