Povezane vesti

„Bio je uporan i na aerodromu me je dočekao sa cvećem“: Ovako su se voleli Massimo Savić i Bebi Dol

„Bio je uporan i na aerodromu me je dočekao sa cvećem“: Ovako su se voleli Massimo Savić i Bebi Dol

Nova 23.12.2022
Osim ljubavne veze i poslovno su sarađivali. Region je potresla vest o iznenadnoj smrti pevača Massima Savića. On je preminuo u 60. godini života, što su potvrdile njegova supruga i ćerka. Massima ćemo pamtiti po brojnim hitovima, ali i saradnjama… »
Bebi Dol zatečena smrću Massima Savića: "Nisam znala da je bolovao", zbog čega su raskinuli u mladosti mnogi nikad nisu…

Bebi Dol zatečena smrću Massima Savića: "Nisam znala da je bolovao", zbog čega su raskinuli u mladosti mnogi nikad nisu…

Blic 23.12.2022
Povodom smrti pevača Massima Savića oglasila se i pevačica Bebi Dol, koja je, inače, sa njim bila u vezi u mlađim danima. - Zatekli ste me s ovom vešću. Massimo je bio veliki čovek i umetnik - kazala je prvo Bebi Dol. - Pamtiću ga samo po dobrom… »
Živeli smo ludo i uvek je bilo brdo love: Masimo Savić u mladosti voleo Bebi Dol! Veza im je bila burna, a evo zašto su…

Živeli smo ludo i uvek je bilo brdo love: Masimo Savić u mladosti voleo Bebi Dol! Veza im je bila burna, a evo zašto su…

Kurir 23.12.2022
Poznati pevač Masimo Savić napustio nas je u 61. godini posle kraće i teške bolesti. Osim što je za sobom ostavio neprolazne hitove i svojom vedrinom i pesmom uveseljavao ljude širom regiona, njegov život je takođe bio veoma turbulentan, o čemu… »
Ovo su simptomi opake bolesti od koje je preminuo masimo Savić: Nazivaju je tihim ubicom, a evo kako se otkriva

Ovo su simptomi opake bolesti od koje je preminuo masimo Savić: Nazivaju je tihim ubicom, a evo kako se otkriva

Kurir 23.12.2022
Region je potresla vest o smrti čuvenog pevača Masima Savića. Kako su njegova ćerka i supruga napisale na društvenim mrežama, borba za život je bila kratka, a on je bolovao od raka pluća. Rak pluća je najčešći i najsmrtonosniji rak u Srbiji… »

Vesti dana »