Повезане вести

Копао вртове да би добијао елегантну одећу за наступе: Животна прича југословенске звезде Массима Савића

Копао вртове да би добијао елегантну одећу за наступе: Животна прича југословенске звезде Массима Савића

Данас 24.12.2022
У Загребу је преминуо Массимо Савиц́ (60), а тужну вест потврдио је Аqуариус Рецордс. Његова супруга Ени и ц́ерка Мирна емотивном објавом на друштвеним мрежама опростиле су се од Масима. Массимо је рођен 6. јуна 1962… »
Массимо и београдске колеге: Маги и Милан су му допустили да ради све што жели, а са Чавкетом је написао народњак

Массимо и београдске колеге: Маги и Милан су му допустили да ради све што жели, а са Чавкетом је написао народњак

Данас 24.12.2022
Массимо Савић преминуо је јуче након краће борбе са раком плућа. Велики уметник, сјајан музичар, само су неке од најчешћих речи којима се од Массима опраштају и пријатељи и људи који су волели његову музику. Публици… »
Копао сам вртове не би ли ми нека госпођа дала одело свог мртвог мужа: Живот није увек мазио Масима Савића, било је и…

Копао сам вртове не би ли ми нека госпођа дала одело свог мртвог мужа: Живот није увек мазио Масима Савића, било је и…

Курир 24.12.2022
Певач Масимо Савић преминуо је у Загребу у 61. години, а вест су на друштвеним мрежама поделиле његова супруга Ени и ћерка Мирна. "Наш тата, супруг, понос и љубав, Масимо Савић, напустио нас је након кратке, али херојске… »
Преминуо Массимо Савиц́

Преминуо Массимо Савиц́

Данас 24.12.2022
Преминуо познати хрватски певач Массимо Савиц́ у 61. години. О смрти оца и мужа објавиле су на Фејсбуку његова ц́ерка и супруга. „Наш тата, муж, понос и љубав Массимо Савиц́ нас је напустио након кратке, али херојске… »
Хрватска и музика: Преминуо Масимо Савић, један од највољенијих музичара на Балкану

Хрватска и музика: Преминуо Масимо Савић, један од највољенијих музичара на Балкану

Данас 23.12.2022
Текст ће бити ажуриран. Музичар Масимо Савић преминуо је у 60. години у Загребу, главном граду Хрватске, саопштиле су његова супруга и ћерка. Хрватска телевизија објавила је да је Савић преминуо у болници у Загребу где се… »

Вести дана »