Povezane vesti

Đoković: Nadam se da ću biti na pravi način dočekan u Australiji

Đoković: Nadam se da ću biti na pravi način dočekan u Australiji

Dnevnik 24.12.2022
DUBAI: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je na konferenciji za medije u Dubaiju da se nada da će na pravi način biti dočekan u Australiji nakon onoga što se desilo u toj zemlji u januaru ove godine. "U prošlosti sam uvek imao priliku da… »
Novak Đoković očekuje podršku u Australiji: Uvek sam je imao tamo, potrebna mi je za dobre razultate

Novak Đoković očekuje podršku u Australiji: Uvek sam je imao tamo, potrebna mi je za dobre razultate

Euronews 24.12.2022
Najbolji srpski teniser Novak Đokvić za početak nastupajuće sezone se sprema na egzibicinom turniru u Dubaiju, a prvi zvaničan nastup u 2023. godini imaće na turniru u Adelejdu, koji se održava od 1. do 8 januara. Biće to njegova generalna proba… »
Đoković: Volim da igram u Australiji, nadam se dobrom dočeku

Đoković: Volim da igram u Australiji, nadam se dobrom dočeku

Vesti online 24.12.2022
Australijan open je na programu od 16. do 29. januara. Novak Đoković rekao je da se nada dobrom prijemu kod javnosti u Australiji, uoči grend slem turnira u Melburnu. – Posle onoga što se desilo prošle godine, nadam se da ću biti na pravi način… »
Đoković pričao o Australiji: „Nadam se da ću biti dočekan na pravi način – volim da igram tamo!“

Đoković pričao o Australiji: „Nadam se da ću biti dočekan na pravi način – volim da igram tamo!“

Hot sport 24.12.2022
Čini se da je spremniji nego ikad. Novak Đoković, prošle sezone deportovan je iz Australije i zabranjeno mu je da uđe u tu državu naredne tri godine. Međutim, ta kazna je u međuvremenu ukinuta i sada može neometano da dođe u Australiju. Nole je… »
Đoković: Volim da igram u Australiji, nadam se dobrom dočeku

Đoković: Volim da igram u Australiji, nadam se dobrom dočeku

Sport klub 24.12.2022
Podeli : Australijan open je na programu od 16. do 29. januara. Novak Đoković rekao je da se nada dobrom prijemu kod javnosti u Australiji, uoči grend slem turnira u Melburnu. „Posle onoga što se desilo prošle godine, nadam se da ću biti na pravi… »
Đoković: Volim da igram u Australiji, nadam se dobrom dočeku

Đoković: Volim da igram u Australiji, nadam se dobrom dočeku

N1 Info 24.12.2022
Australijan open je na programu od 16. do 29. januara. Novak Đoković rekao je da se nada dobrom prijemu kod javnosti u Australiji, uoči grend slem turnira u Melburnu. „Posle onoga što se desilo prošle godine, nadam se da ću biti na pravi način… »
"Posle onog što mi se desilo"... Novak Đoković poslao moćnu poruku Australijancima

"Posle onog što mi se desilo"... Novak Đoković poslao moćnu poruku Australijancima

Večernje novosti 24.12.2022
NOVAK Đoković dominira u Dubaiju. Ne samo sa teniskom lopticom, Srbin pravi šou i u stvarima koji nemaju veze sa "belim sportom" FOTO: AP/Tanjug Razgovori su uglavnom šaljivi kao i ponašanje Đokovića dok se ne pomene Novakova bolna tema Australijan… »
Đoković gubio, pa doneo jalovu pobedu Sokolovima

Đoković gubio, pa doneo jalovu pobedu Sokolovima

Danas 24.12.2022
Prvi trijumf šestog reketa sveta u „Svetskoj teniskoj ligi“. Na kraju prve runde egzibicionog turnira u Dubaiju, Novak Đoković slavio je posle preokreta u duelu sa Sebastijanom Ofnerom. Austrijanac je tesno dobio uvodni set (7:6), pa glatko izgubio… »

Vesti dana »