Povezane vesti
Još 44 novozaraženih korona virusom u Šumadiji
Pressek 24.12.2022
Od 592 testirana uzorka, čiji su rezultati stigli u petak, 44 osobe bile su pozitivne na kovid-19. U pitanju su 31 osoba iz Kragujevca, 10 iz Aranđelovca, 1 iz Topole, niko iz Rače, 2 iz Knića, niko iz Batočine i Lapova, navodi se u izveštaju Instituta… »
U Kragujevcu 31 osoba pozitivna pozitivna na virus kovid 19
RTK 24.12.2022
Prema podacima Instituta za javno zdravlje za 23. decembar, od 592 obrađena uzorka u Šumadiji, 44 osobe su pozitivne na virus kovid 19. Od tog broja, iz Kragujevca je 31 osoba, Aranđelovca 10, Knića 2 i Topole 1, dok u ostalim šumadijskim opštinama nije… »
Još 31 novozaraženih Kragujevčana
Veliki park 24.12.2022
Na osnovu 592 obrađena uzorka u Šumadiji su još 44 osobe novozaražene virusom covid-19. Od tog broja iz Kragujevca je 31, Aranđelovca 10, Knića 2 i Topole 1. Hospitalizovanih pacijenata u UKC Kragujevac je 1. Broj pacijenata prosleđenih u Kovid bolnicu u… »
Vesti dana »
Ronaldo i Portugalci idu na Hrvate: Kolumbijci se ispromašivali i odabrali lakši put na Mundijalu
Mondo pre 18 minutajoš 9 povezanih
"Svaka čast Modriću, ali pogledajte šta radi Ivan": Rade Bogdanović povisio ton i upozorio Hrvate na Mundijalu
Mondo pre 1 satjoš 8 povezanih
AP: Vučić najavio ostavku za nekoliko nedelja, otvorio put prevremenim izborima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Nebo se zapalilo! Američki udar na Iran: Krvavi rat na Bliskom istoku tek počinje! (video)
Večernje novosti pre 2 satajoš 3 povezane




