Povezane vesti

Duško Vujošević za „Večernji list“: Bilo bi logično da sam u Partizanu, ali se plaše da će naljutiti državu

Duško Vujošević za „Večernji list“: Bilo bi logično da sam u Partizanu, ali se plaše da će naljutiti državu

Danas 24.12.2022
Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević u razgovoru za zagrebački „Večernji list“ govorio je, između ostalog, o odnosu sa bivšim klubom. Iako je prošlo skoro deset godina od kada je otišao iz kluba, taj odlazak i dalje je predmet… »
Vujošević o Partizanu, umetninama…

Vujošević o Partizanu, umetninama…

N1 Info 24.12.2022
Nekadašnji trofejni trener Partizana Duško Vujošević u razgovoru za hrvatski "Večernji list" govorio je, između ostalog, o odnosu sa bivšim klubom, ličnom bogatstvu... – Nisam strastveni navijač, samo sam strastveni trener. Ali naravno da… »
Vujošević: Partizan se boji da me angažuje

Vujošević: Partizan se boji da me angažuje

Sport klub 24.12.2022
Podeli : Nekadašnji trofejni trener Partizana Duško Vujošević u razgovoru za hrvatski "Večernji list" govorio je, između ostalog, o odnosu sa bivšim klubom, ličnom bogatstvu... – Nisam strastveni navijač, samo sam strastveni trener. Ali naravno… »
„Nisu partizani na Sutjesci imali veći budžet od Nemaca, a opet su pobedili“

„Nisu partizani na Sutjesci imali veći budžet od Nemaca, a opet su pobedili“

Nova 24.12.2022
Duško Vujošević, najtrofejniji trener u istoriji Partizana, još jednom je oduševio crno-bele navijače jednim poređenjem. Vujošević je u intervjuu za „ Večernji list“ govorio o mnogim temama koje zanimaju navijače u Srbiji, ali i Hrvatskoj… »
Vujošević otkrio šta se krije iza psovki, zabrane koju ima u Srbiji i zbog čega ga se Partizan plaši

Vujošević otkrio šta se krije iza psovki, zabrane koju ima u Srbiji i zbog čega ga se Partizan plaši

Nova 24.12.2022
Najtrofejniji trener u istoriji Partizana odgovorio je na mnoga pitanja koja zanimaju javnost u Srbiji, ali i u Hrvatskoj. Duško Vujošević je u razgovoru za „ Večernji list“ govorio o mnogim temama koje zanimaju navijače, ljubitelje košarke i… »

Vesti dana »