Povezane vesti

Poznati datum i vreme Laćine sahrane: Počivaće pored majke i brata

Poznati datum i vreme Laćine sahrane: Počivaće pored majke i brata

Nova 24.12.2022
Tekstopisac Milan Radulović Laća, čije je telo juče iz Izraela dopremljeno u Beograd, biće sahranjen u utorak na Novom groblju. Laćin otac Aleksandar Radulović Futa nije želeo obdukciju, zbog čega će tekstopisac biti sahranjen u utorak. Opelo… »
Poznato vreme i mesto sahrane Milana Radulovića Laće

Poznato vreme i mesto sahrane Milana Radulovića Laće

Blic 24.12.2022
Tekstopisac Milan Radulović Laća, čije telo je juče dopremljeno iz Izraela u Beograd, biće sahranjen u utorak. Kako saznaje Blic, opelo počinje u 12 sati, nakon čega će se u 12.30 obaviti sahrana. Laća će biti sahranjen na Novom groblju, a… »
Jeziva simbolika Laćine smrti: Identifikovan po krstu, pronađen u blizini svetog mesta

Jeziva simbolika Laćine smrti: Identifikovan po krstu, pronađen u blizini svetog mesta

Nova 24.12.2022
Milan Laća Radulović preminuo je 20. decembra, a svakodnevno u javnosti se pojavljuju novi detalji njegove misteriozne smrti. Sin Marine Tucaković i Aleksandra Fute Radulovića poslednje dane svog života proveo je u Izraelu. Njegov nestanak prijavljen… »
Poznati datum i vreme sahrane Laće Radulovića: Srpski tekstopisac biće sahranjen pored majke i brata!

Poznati datum i vreme sahrane Laće Radulovića: Srpski tekstopisac biće sahranjen pored majke i brata!

Mondo 24.12.2022
Otkriveni datum i vreme sahrane Milana Laće Radulovića koji je iznenada i pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima preminuo u Izraelu. Otkriveni datum i vreme sahrane Milana Laće Radulovića koji je iznenada i pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima… »
Evo kada i gde će Laća biti sahranjen: Milan Radulović počivaće u porodičnoj grobnici, uz majku Marinu Tucaković i brata…

Evo kada i gde će Laća biti sahranjen: Milan Radulović počivaće u porodičnoj grobnici, uz majku Marinu Tucaković i brata…

Večernje novosti 24.12.2022
SAHRANA Milana Laće Radulovića zakazana je za utorak 27. decembar od 12:30. Foto: Jutjub/VIPTV SRBIJA Porodica će se okupiti oko 11.30 i primati saučešće, dok je opelo zakazano tačno u podne. Laća će biti sahranjen u porodičnoj grobnici, uz… »
Mislio sam da je na dobrom putu! Mili se prisetio Laće Radulovića, radili na novim pesmama - "Poslao mi je jednu sliku!"

Mislio sam da je na dobrom putu! Mili se prisetio Laće Radulovića, radili na novim pesmama - "Poslao mi je jednu sliku!"

Mondo 24.12.2022
Aleksandar Milić Mili progovorio o smrti Milana Laće Radulovića sa kojim je privatno bio dobar, ali i ugovarao saradnju na novim pesmama. Aleksandar Milić Mili progovorio o smrti Milana Laće Radulovića sa kojim je privatno bio dobar, ali i ugovarao… »
Kovčeg sa telom stigao u Srbiju: Poslednje putovanje Milana Laće Radulovića

Kovčeg sa telom stigao u Srbiju: Poslednje putovanje Milana Laće Radulovića

Večernje novosti 23.12.2022
TELO tekstopisca Milana Laće Radulovića, koji je preminuo u Izraelu u 36. godini, dopremljeno je juče oko 11 časova u Beograd avionom, preko kompanije za transport tereta. Foto: Printksrin/Jutjub/Nešto drugačije Kovčeg sa telom mlađeg sina… »

Vesti dana »