Povezane vesti

Pozvao policiju i rekao "ubio sam sina ispred kapije": Detalji zločina u Paraćinu: Porodica ranije prijavljivana zbog nasilja…

Pozvao policiju i rekao "ubio sam sina ispred kapije": Detalji zločina u Paraćinu: Porodica ranije prijavljivana zbog nasilja…

Blic 24.12.2022
U paraćinskom selu Lešje, nešto posle 10 sati jutros, došlo je do teške porodične tragedije u kojoj je otac ubio sina, saznaje RTV Kanal M iz pouzdanih izvora. Prema njihovim saznanjima žrtva A. B. imala je 26 godina, a otac Ž. B., koji je sina… »
Detalji ubistva kod Paraćina: Otac nakon što je ubio sina mirno sačekao policiju

Detalji ubistva kod Paraćina: Otac nakon što je ubio sina mirno sačekao policiju

Telegraf 24.12.2022
Policija je telo mladića zatekla u dvorištu kuće, dok je otac sedeo u kući i mirno čekao patrolu. U selu Lešje kod Paraćina danas se dogodila porodična tragedija kada je otac (55) nožem izbo sina (26) u dvorištu porodične kuće. Posle razvoda… »
Porodična tragedija u selu kod Paraćina – otac izbo sina nožem

Porodična tragedija u selu kod Paraćina – otac izbo sina nožem

N1 Info 24.12.2022
Ž. B. (55) uhapšen je zbog sumnje da je danas prepodne, oko 10.25 časova u dvorištu porodične kuće nožem ubio svog sina A.B (26). Posle ubistva, muškarac se vratio u kuću, pozvao policiju i mirno sačekao patrolu, javlja Nova.rs. Ubistvo se… »
Novi detalji jezivog zločina u Lešju kod Paraćina: Otac masakrirao sina zbog imanja

Novi detalji jezivog zločina u Lešju kod Paraćina: Otac masakrirao sina zbog imanja

Nova 24.12.2022
Živorad B. (55) uhapšen je zbog sumnje da je danas prepodne, oko 10.25 časova u dvorištu porodične kuće nožem ubio svog sina Aleksandra (26). Posle ubistva, Živorad se vratio u kuću, pozvao policiju i mirno sačekao patrolu. Selo Lešje kod… »
Iskasapio sina (26) pa seo i čekao policiju: Detalji tragedije u selu kod Paraćina

Iskasapio sina (26) pa seo i čekao policiju: Detalji tragedije u selu kod Paraćina

Kurir 24.12.2022
U jednom selu kod Paraćina dogodila se danas tragedija kada je otac (55) nožem izbo sina (26) u dvorištu porodične kuće. Kako saznajemo, posle razvoda od mladićeve majke, njih dvojica su ostali da žive sami u kući. Otac je, nakon što je usmrtio… »
Masakrirao sina pa sačekao policiju! Detalji stravičnog ubistva u Paraćinu - horor prizor za patrolu u dvorištu!

Masakrirao sina pa sačekao policiju! Detalji stravičnog ubistva u Paraćinu - horor prizor za patrolu u dvorištu!

Mondo 24.12.2022
Otkriveni su novi detalji ubistva u selu kod Paraćina! Otkriveni su novi detalji ubistva u selu kod Paraćina! U s elu Lešje kod Paraćina danas je desilo ubistvo kada je otac (55) ubio svog sina (26) u dvorištu porodične kuće, saznaje " Kurir". On… »
"Ubio sam sina, ispred kapije je": Otac sam pozvao policiju nakon stravičnog zločina u Paraćinu

"Ubio sam sina, ispred kapije je": Otac sam pozvao policiju nakon stravičnog zločina u Paraćinu

Telegraf 24.12.2022
Otac je ubrzo nakon ubistva lično pozvao telefonom policiju i rekao da je ispred kapije porodične kuće u Lešju ubio svog sina. U selu Lešje kod Paraćina danas se dogodila porodična tragedija kada je otac (55) nožem izbo sina (26) u dvorištu… »
Tragedija kod Paraćina: Otac nožem ubio sina u dvorištu porodične kuće

Tragedija kod Paraćina: Otac nožem ubio sina u dvorištu porodične kuće

Kurir 24.12.2022
U selu kod Paraćina danas se dogodila porodična tragedija kada je otac nožem usmrtio sina. Kako saznajemo, otac je nožem oko 11 sati u dvorištu porodične kuće ubio svog sina. Osumnjičeni muškarac se potom predao polliciji. (Kurir.rs) Kurir… »

Vesti dana »