Povezane vesti

„Sveti mi se preko dece“: Zlata Petrović i Snežana Đurišić su u svađi 2 decenije, a ovo je razlog

„Sveti mi se preko dece“: Zlata Petrović i Snežana Đurišić su u svađi 2 decenije, a ovo je razlog

Nova 25.12.2022
Malo je poznato da su njih dve pre 20 godina imale žestok sukob. Zlata je jednom prilikom progovorila o svađi koja traje i danas. „Među nama se pre dve decenije dogodilo nešto ružno, o čemu nikad nisam govorila, niti ću govoriti. Bilo je pitanje… »
Sveti mi se preko dece: Rat Zlate Petrović i Snežane Đurišić traje decenijama, a nakon ovoga, pevačica više nije htela…

Sveti mi se preko dece: Rat Zlate Petrović i Snežane Đurišić traje decenijama, a nakon ovoga, pevačica više nije htela…

Kurir 25.12.2022
Snežana Đurišić i Zlata Petrović veoma su poštovane među estradnim kolegama, jer su svoje karijere gradile isključivo na pesmama, ne praveći skandale. Međutim, malo je poznato da su njih dve pre dvadeset godina imale žestok sukob, koji i danas… »
Sveti mi se preko dece! S koleginicom ne priča već 20 godina i ne kaje se što joj je sasula sve u lice - Poludela sam!

Sveti mi se preko dece! S koleginicom ne priča već 20 godina i ne kaje se što joj je sasula sve u lice - Poludela sam!

Mondo 25.12.2022
Zlata Petrović i Snežana Đurišić već dugo nisu u dobrim odnosima, a evo zbog čega je došlo do svađe koju nisu zaboravile ni danas. Zlata Petrović i Snežana Đurišić već dugo nisu u dobrim odnosima, a evo zbog čega je došlo do svađe koju… »

Vesti dana »