Povezane vesti

Magija stigla u zvezdu - ova 3 poteza su dokaz za to: Zbog njega je Pionir bio pun u nedelju usred dana!

Magija stigla u zvezdu - ova 3 poteza su dokaz za to: Zbog njega je Pionir bio pun u nedelju usred dana!

Mondo 25.12.2022
Pogledajte najbolje poteze FAkunda Kampaca na današnjoj debi utakmici protiv Borca. Pogledajte najbolje poteze FAkunda Kampaca na današnjoj debi utakmici protiv Borca Crvena zvezda je u nedelju rutinski savladala čačanski Borac, a najveću pažnju… »
Kampacova poruka posle debija: ,,Tako je dobro..."

Kampacova poruka posle debija: ,,Tako je dobro..."

Sportske.net 25.12.2022
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su danas Borac iz Čačka u Pioniru u okviru 12. kola AdmiralBet ABA lige. Ovo je bio debi Fakunda Kampaca, najskupljeg pojačanja u istoriji srpske košarke, ali i najzvučnijeg imena ove sezone, koje je stiglo u… »
"Svi mi traže karte, a ja nemam ni za porodicu": Ognjena Dobrića svi pitaju za Zvezdin spektakl - bukvalno ih nema!

"Svi mi traže karte, a ja nemam ni za porodicu": Ognjena Dobrića svi pitaju za Zvezdin spektakl - bukvalno ih nema!

Mondo 25.12.2022
Ognjen Dobrić dao je izjavu za medije nakon pobede u 12. kolu ABA lige. Ognjen Dobrić dao je izjavu za medije nakon pobede u 12. kolu ABA lige. Nakon ubedljive pobede Crvene zvezde nad Borcem (86:57) u 12. kolu ABA lige obratio se i najefikasniji igrač… »
Kampaco: Presrećan sam zbog debija, daću sve za ovaj tim

Kampaco: Presrećan sam zbog debija, daću sve za ovaj tim

Euronews 25.12.2022
​Crvena zvezda deklasirala je na svom terenu Borac iz Čačka rezultatom 86:57 (23:13, 22:24,20:8,19:12) u utakmici 12. kola Admiralbet ABA lige, a svoj debi u crveno-belom dresu upisao je Fakundo Kampaco. Argentinac je uspeo da za 19 minuta ubaci 11… »
‘Biće mu potrebno vremena da pronađe ritam – dokazao se u Madridu: Ivanović o Kampacu!

‘Biće mu potrebno vremena da pronađe ritam – dokazao se u Madridu: Ivanović o Kampacu!

Hot sport 25.12.2022
Imao je čime da bude zadovoljan! Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Borca iz Čačka u 12. kolu ABA lige rezultatom 85:67. Čini se da je u svakom trenutku bilo jasno ko će odneti pobedu na današnjem meču. Nakon meča videno zadovoljan bio je… »
Trener crveno-belih posle meča sa Borcem: Želim da Zvezda bude nenormalna ekipa

Trener crveno-belih posle meča sa Borcem: Želim da Zvezda bude nenormalna ekipa

Danas 25.12.2022
Trener Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je posle utakmice 12. kola ABA lige u kojoj su crveno-beli pobedili Borac (86:57) da nije u potpunosti zadovoljan partijom svog tima. „Utisci su mi i dobri i loši. Počeli smo dobro, ozbiljno shvatili… »
Neizvesno da li će Kampaco nastupiti protiv Barselone: Biće ludnica, ne mogu da dočekam taj meč

Neizvesno da li će Kampaco nastupiti protiv Barselone: Biće ludnica, ne mogu da dočekam taj meč

Danas 25.12.2022
Trener Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim pobedio Borac (86:57) da je još uvek neizvesno da li će Fakundo Kampaco nastupiti za crveno-bele na meču 16. kola Evrolige protiv Barselone. Argentinski reprezentativac… »
Duško Ivanović: Kampacu će biti potrebno vreme da postigne pravu formu

Duško Ivanović: Kampacu će biti potrebno vreme da postigne pravu formu

Euronews 25.12.2022
Crvena zvezda je večeras pobedila Borac 86:57 u 12. kolu regionalne AdmiralBet ABA lige. Trener crveno-belih, Duško Ivanović izjavio da će novom košarkašu srpskog i regionalnog šampiona, Argentincu Fakundu Kampacu biti potrebno vreme da uđe u… »
Ivanović: Kampaco protiv Barse? Klub radi sve što može

Ivanović: Kampaco protiv Barse? Klub radi sve što može

Sport klub 25.12.2022
Podeli : Trener Crvene zvezde Duško Ivanović imao je zamerke na jedan period igre svog tima, u pobedi nad Borcem iz Čačka 86:57 u 12. kolu ABA lige. „Utisci su mi i dobri i loši. Počeli smo dobro, ozbiljno shvatili protivnika i igrali smo kako… »
"Danas sam baš razočaran!" Trener Zvezde Duško Ivanović ovo nije hteo da prećuti

"Danas sam baš razočaran!" Trener Zvezde Duško Ivanović ovo nije hteo da prećuti

Večernje novosti 25.12.2022
CRVENA zvezda je nastavila seriju pobeda, ali njen trener Duško Ivanović nije bio najzadovoljniji. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Crvena zvezda je u ABA ligi pobedila Borac, kao što su vam "Novosti" već javile, a strateg branioca trofeja nije… »

Vesti dana »