Povezane vesti

(VIDEO) „Nije moj Božić…“: Novinar nije zbunio Jokića posle nove pobede Denvera

(VIDEO) „Nije moj Božić…“: Novinar nije zbunio Jokića posle nove pobede Denvera

Danas 26.12.2022
NBA star odgovarao na razna pitanja nakon utakmice obeležene njegovim 89. tripl-dablom u impresivnoj NBA karijeri. Nagetsi su tek posle produžetaka slomili otpor Finiks Sansa (128:125), a glavna figura meča s produžecima bio je Nikola Jokić, zbog 41… »
„Nije moj Božić“: Jokić „oduvao“ novinara koji mu je čestitao praznik i odšetao VIDEO

„Nije moj Božić“: Jokić „oduvao“ novinara koji mu je čestitao praznik i odšetao VIDEO

Nova 26.12.2022
Dvostruki MVP NBA lige je još jednom pokazao zašto je već dve godine najbolji igrač sveta. Nikola Jokić je u pobedi Denvera nad Finiksom sa 128:125 postigao čak 41 poen uz 15 skokova i asistencija, to je ujedno i tripl-dabl sa najvećim brojem poena… »
Jokić: Najvažnije je da smo pobedili, zaista igramo dobro

Jokić: Najvažnije je da smo pobedili, zaista igramo dobro

Dnevnik 26.12.2022
DENVER: Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je da je njegov tim nastavio sa pobedama u NBA ligi, prenose američki mediji. Denver je rano jutros posle produžetka pobedio Finiks 128:125, a srpski košarkaš je briljirao na… »
Novinar čestitao Jokiću Božić, a njegova reakcija je hit! Srbin ga samo potapšao: "Nije moj, ali..." (video)

Novinar čestitao Jokiću Božić, a njegova reakcija je hit! Srbin ga samo potapšao: "Nije moj, ali..." (video)

Mondo 26.12.2022
Srpski košarkaš Nikola Jokić ispisao je istoriju na Božić po gregorijanskom kalendaru i dobio čestitku, na šta je uljudno zahvalio i rekao da "tog dana ne slavi". Srpski košarkaš Nikola Jokić ispisao je istoriju na Božić po gregorijanskom… »
Šta radi Jokić, ovo je za MVP het-trik! Opet je izdominirao: Monstruozni tripl-dabl i pobeda posle drame!

Šta radi Jokić, ovo je za MVP het-trik! Opet je izdominirao: Monstruozni tripl-dabl i pobeda posle drame!

Mondo 26.12.2022
Još jedno fantastično veče Nikole Jokića u kome je istakao kandidaturu za het-trik MVP nagrada. Još jedno fantastično veče Nikole Jokića u kome je istakao kandidaturu za het-trik MVP nagrada. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je maestralnu… »

Vesti dana »