Povezane vesti
Novi Sad dao 30 miliona dinara Fondu za lečenje u inostranstvu
RTV 26.12.2022
NOVI SAD - Predstavnici Novog Sada i Ministarstva zdravlja potpisali su danas Ugovor o dodeli pomoći budžetskom Fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu uspešno lečiti u Srbiji, za šta je grad i ove godine uplatio 30 miliona dinara. Fond je osnovan… »
Grad Novi Sad i ove godine uplatio 30 miliona dinara u Fond za lečenje u inostranstvu
NoviSad.com 26.12.2022
Novi Sad – Grad Novi Sad uplatio je u Fond za lečenje u inostranstvu 30 miliona dinara. Isti iznos uplaćen je i prošle godine, a do sada je iz gradske kase u ovaj fond uplaćeno 115 miliona dinara. Ugovor o dodeli pomoći Grada Novog Sada Budžetskom fondu… »
Novi Sad dao 30 miliona dinara Fondu za lečenje u inostranstvu
Dnevnik 26.12.2022
NOVI SAD: Predstavnici Novog Sada i Ministarstva zdravlja potpisali su danas Ugovor o dodeli pomoći budžetskom Fondu za lečenje obolenja koja se ne mogu uspešno lečiti u Srbiji, za šta je grad i ove godine uplatio 30 miliona dinara. Fond je osnovan kako… »
Grad ove godine uplatio 30 miliona dinara za lečenje dece u inostranstvu
Moj Novi Sad 26.12.2022
Član Gradskog veća za zdravstvo dr Dragan Stajić i državni sekretar u Ministarstvu zdravlja dr Mirsad Đerlek potpisali su Ugovor o dodeli pomoći Grada Novog Sada Budžetskom fondu za lečenje oboljenja koja se ne mogu lečiti u Republici Srbiji. Budžetski… »
Vesti dana »
Tačno ovog dana se vreme menja! Detaljna prognoza Nedeljka Todorovića: Evo kada kreće kiša, pominje i sneg
Mondo pre 39 minutajoš 18 povezanih
Vučić najavio veliki skup SNS oko Vidovdana: Biće to vreme velikih odluka, ne želim još da saopštim kada će izbori
Newsmax Balkans pre 5 minutajoš 9 povezanih
UŽIVO: Kriza na Bliskom istoku, Vitkof i Kušner putuju u Pakistan na razgovore o Iranu
Euronews pre 5 minutajoš 12 povezanih
“Beogradsko proleće“ obeležilo 65 godina uz nagrade za životno delo
Insajder pre 24 minutajoš 1 povezana





