Povezane vesti

Danas su vrata na mom domu za mene zaključana

Danas su vrata na mom domu za mene zaključana

Politika 26.12.2022
Danas su vrata na mom domu za mene zaključana i ja se molim Bogu da otključa srca onih koji su ih zatvorili i da ljubav Božića i rođenja Spasitelja dodirne um i savest svih ljudi, saopštio je patrijarh srpski Porfirije nakon što je zaustavnjen na… »
Policija zabranila patrijarhu Porfiriju ulazak na Kosovo

Policija zabranila patrijarhu Porfiriju ulazak na Kosovo

Al Jazeera 26.12.2022
Kao građanin, krenuo sam u svoju kuću, u svoj dom, a danas su vrata na mom domu za mene zaključaana, napisao je patrijarh Porfirije na Instagramu. Kosovska policija na administrativnom prijelazu Merdare danas oko 14:30 sati nije pustila automobil sa… »
Patrijarh Porfirije: Danas su vrata moga doma za mene zaključana

Patrijarh Porfirije: Danas su vrata moga doma za mene zaključana

Insajder 26.12.2022
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve Porfirije saopštio je, pošto mu je zabranjeno da uđe na Kosovo i Metohiju, da je krenuo u prvo i najvažnije sedište svoje crkve kako bi uoči Božića bio sa svojim narodom, ali da su vrata njegovog doma danas za… »
Patrijarh Porfirije o zabrani: Danas su vrata na mom domu za mene zaključana

Patrijarh Porfirije o zabrani: Danas su vrata na mom domu za mene zaključana

N1 Info 26.12.2022
Danas su vrata na mom domu za mene zaključana, saopštio je patrijarh srpski Porfirije nakon što je vraćen sa administrativnog punkta Merdare. „Kao patrijarh, krenuo sam u prvo i najvažnije sedište svoje Crkve. Kao sveštenik, krenuo sam da budem… »
Patrijarh Porfirije:Danas su vrata na mom domu za mene zaključana

Patrijarh Porfirije:Danas su vrata na mom domu za mene zaključana

Pravda 26.12.2022
Danas su vrata na mom domu za mene zaključana i ja se molim Bogu da otključa srca onih koji su ih zatvorili i da ljubav Božića i rođenja Spasitelja dodirne um i savest svih ljudi, saopštio je patrijarh srpski Porfirije. Patrijarh Porfirije je naveo… »
Patrijarh porfirije vraćen sa administrativnog prelaza: Priština mu iznela uslov

Patrijarh porfirije vraćen sa administrativnog prelaza: Priština mu iznela uslov

Pravda 26.12.2022
Kosovska policija na administrativnom prelazu Merdare nije danas oko 14.30 pustila automobil sa patrijarhom srpskim Porfirijem da uđe na Kosovo i Metohiju, gde se uputio uprkos jučerašnjem dopisu Prištine da mu nije dozvoljen boravak. Prema dokumentu… »
Sramno! Ovo je Kurtijev papir kojim je Porfiriju odbijen ulazak KiM (Foto)

Sramno! Ovo je Kurtijev papir kojim je Porfiriju odbijen ulazak KiM (Foto)

Alo 26.12.2022
Alo! je došao u posed fotografije sramnog papira kojim je patrijarhu Porfiriju odbijen ulazak na Kosovo i Metohiju danas na Merdaru. Tzv. Kosovska policija na administrativnom prelazu Merdare danas oko 14.30 nije pustila automobil sa patrijarhom srpskim… »
„Albanski zulumćari su danas ušli u anale istorije!“ Petković o zabrani ulaska na KiM patrijarhu

„Albanski zulumćari su danas ušli u anale istorije!“ Petković o zabrani ulaska na KiM patrijarhu

Sputnik 26.12.2022
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković saopštio je danas da je patrijarhu srpskom Porfiriju danas Priština zabranila ulazak na KiM i da je time Kurtijevo nasilje nad srpskim narodom doseglo neviđene razmere. Podsetimo, tzv. kosovska… »
Ovo su papiri kojima je patrijarhu Porfiriju, danas na Merdaru, odbijen ulazak na KiM

Ovo su papiri kojima je patrijarhu Porfiriju, danas na Merdaru, odbijen ulazak na KiM

Telegraf 26.12.2022
Patrijarh se u automobilu nekoliko minuta zadržao na strani koju kontroliše kosovska policija, zatim se okrenuo i vratio nazad ka Kuršumliji. Nakon što je kosovska policija na administrativnom prelazu Merdare danas oko 14.30 odbila da pusti automobil… »

Vesti dana »