Povezane vesti
Autobus koji je prevozio decu ostao bez dva točka, čiji je propust i ko je morao da pregleda vozilo
RTS 27.12.2022
Autobus koji je prevozio decu iz vrtića u Kaluđerici u pozorište prošle nedelje je nasred puta ostao bez dva točka. Sve se dobro završilo i niko nije povređen. Čiji je propust to što saobraćajna policija nije pregledala taj autobus? Ko ima obavezu da… »
Autobus koji je prevozio decu u Beogradu ostao bez dva točka na putu: Odgovornost u magli
Telegraf 27.12.2022
Auto-prevoznik može da se izabere na dva načina. Autobus koji je prevozio decu iz vrtića u Kaluđerici u pozorište prošle nedelje je nasred puta ostao bez dva točka. Sve se dobro završilo i niko nije povređen. Čiji je propust to što saobraćajna policija… »
Autobus koji je prevozio decu ostao bez dva točka, čiji je to propust?
N1 Info 27.12.2022
Autobus koji je prevozio decu iz vrtića u Kaluđerici u pozorište prošle nedelje je nasred puta ostao bez dva točka. U incidentu nije povređen. Na pitanja da li je autobus pregledan i iz koje su obrazovne ustanove deca, iz Grada i nadležnog sekretarijata… »
Vesti dana »

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Nato pokreće misiju "Istočna straža": Snažan odgovor na ulazak ruskih dronova u evropski vazdušni prostor
Blic pre 4 satijoš 3 povezane