Povezane vesti
Od osvajačice olimpijskih medalja do državnog neprijatelja, bivša beloruska plivačica Aleksandra Herasimenija na meti…
Danas 27.12.2022
Nekadašnja svetska šampionka u odsustvu osuđena na 12 godina zatvora, zbog „stvaranja ekstremističke grupe“. Na kraju procesa započetog 19. decembra, Sud u Minsku proglasio je krivom olimpijsku vicešampionku iz Londona 2012. godine i osvajačicu trećeg… »
Beloruska sportska heroina osuđena na 12 godina zatvora
Sport klub 27.12.2022
Podeli : Aleksandra Herasimenija, vlasnica tri olimpijske medalje i nekadašnja šampionka sveta u plivanju, osuđena je u odsustvu na 12 godina zatvora u Belorusiji zbog "stvaranje ekstremističke grupe", objavila je u organizacija za zaštitu ljudskih prava… »
Vesti dana »
Sunčano pre podne, popodne pljuskovi i grmljavina, temperatura do 26 stepeni
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 17 povezanih
Ministarka energetike: Srbija daje svoj predlog za NIS do kraja dana, MOL se izjašnjava u ponedeljak
Nedeljnik pre 17 minutajoš 12 povezanih
Beograd uzvratio Podgorici: Zadajete nepotreban udarac međudržavnim odnosima sa Srbijom
Sputnik pre 7 minutajoš 9 povezanih
Potpredsednik Irana: Nećemo se odreći Ormuskog moreuza ni po kojoj cenu; Netanjahu: Režim u Iranu slabiji nego ikad
RTS pre 7 minutajoš 9 povezanih
SOS Dečija sela Srbija povodom Međunarodnog dana porodice: Porast broja dece u domskom smeštaju, potrebna snažnija podrška porodicama
Insajder pre 26 minutajoš 3 povezane


